Vilniuje atsidaro žaidimų kambarys, kuriame karaliauja sfinksų veislės katės | Žaidimų kambariai

Duris atveria naujas vaikų žaidimų kambarys "Simbuko namai" 

  • Kada? Gegužės 1 d.
  • Kur? Vilniuje, Ateities g. 31 b.

Nuo gegužės mėnesio vilniečiai turi galimybę apsilankyti žaidimų kambaryje  "Simbuko namai". Žaidimų kambarys iš kitų išsiskiria tuo, kad jame gyvens sfinksų veislės (beplaukės) katės. Tai bus ne tik žaidimų zona vaikučiams, bet ir labai patogi vieta tėveliams.  Erdvė suplanuota taip, kad yra patogi ir tėveliams, kad jie galėtų pasimėgauti skania kava ir desertais.

Laukiami ir suaugusieji be vaikų, jie laiką galės praleisti mielų, draugiškų katinų apsuptyje bei išgerti puodelį kavos ar arbatos. 

?

?

Žaidimų kambarys "Simbuko namai" organizuoja ir vaikų gimtadienio šventes. Be gerai žinomų ir populiarių šventės personažų gali  pasiūlyti gimtadienio šventę, kurioje dalyvaus ir katinėliai. Tokios šventės metu vaikai susipažins su sfinksų veislės katinėliais  ir  sužinos, kodėl jie yra beplaukiai ir kas jiems padeda nesušalti žiemą.  O kartu su šventės vedėju - katinu Simbuku, vaikučiai mokysis saugaus elgesio su katinėliais, sužinos  jų pomėgius.   Gimtadienio šventėje esančius sfinksus bus galima paglostyti ir su jais pažaisti. Taip pat vaikų laukia nepamirštama fotosesija su katinėliu Simbuku, bei įspūdingas šio katinėlio namų šokis. Naujienas galite sekti Simbuko namų facebook paskyroje

Susisiekite su "Simbuko namais" -   868505441, Laura 868465458 Vestina Rašykite katinėliams - labas@simbukonamai.lt  

1 komentaras

  1. ALDONA

    Tai puiki galimybė vaikams pasidžiaugti katinukais, sužinoti apie sfinksų veislės ypatumus, švęsti šventes, pramogauti. Aplankykite ir tikrai bus turiningai praleistas laikas.