Vaisiniai vėrinukai, kuriuos vaikai tuoj pat suvalgo

Receptai vaikų gimtadieniui

Vaisių ir saldumynų vėrinukai

Receptas:

88695_600

Foto šaltinis sweetstreetshop.livejournal.com

Ingredientai:  5  šokoladukai (Mars, Snichers ar kitų),  2 bananai,  10 braškių,  200 g. ananaso,   

Gaminame: 

Bananus nulupame ir supjaustome maždaug 3 cm ilgio griežinėliais, braškes nuplauname, anaso minkštimą supjaustome gabaliukais. Šokoladukus perpjauname į dvi dalis. Ir suveriame visus ant medinio iešmelio. 
 

Vaisiniai vėrinukai su braškėmis vaiko gimtadieniui

98823-425x282-FruitKabobs

Foto šaltinis eccafavoriterecipes.blogspot.com

Vaisių ir fermetinio sūrio vėrinukai labai papuošia stalą. Jiems pagaminti jums reikės labai nedaug: šiek tiek laiko ir keleto vaisių.         

Receptas:

Ingredientai:

°šviežių vaisių:

250 g. braškių,

200 g. arbūzo ar vynuogės)

                  150 g. mėgstamo  fermentinio sūrio,

 Supjaustome vaisius vienodo dydžio gabaliukais ir perveriame juos mediniu iešmeliu. Veriame braškės gabaliuką, po jos vynuogę ir vėl kitos rūšies gabaliuką.  Tokie sveiki skanumynai įneš spalvų ant šventinio stalo.   Pasigėrėkime šiek tiek ir galime patiekti ant vaiko gimtadienio stalo :) 
 

Vaisiniai vėrinukai "Žvaigždutė iš arbūzo ir uogos"

89260_600

Foto šaltinis sweetstreetshop.livejournal.com

Receptas:

 

Ingredientai: 

400g. arbūzo,  200 g. tamsiai mėlynų uogų uogų (šilauogių, serbentų ar kitų),  medinių iešmų,  Su sausainių formele išpjauname iš arbūzo žvaigždutes. Suveriame ant iešmelio uogas ir ant viršūnės arbūzo žvaigždutę. Bus ne tik gražu, bet ir bus ką veikti vaikų pirštukams. 
 

Vaisiniai vėrinukai ant ananaso

frud9

Receptas:

Ingredientai:

pusė ananaso atpjauto išilgai 200 g. ananaso minkštimo, 2 bananai, 2 apelsinai, mėlynos vynuogės,   Vaisius nuplauname, apelsinui, bananui pašaliname žieves Supjaustome vaisius gabaliukais, išskyrus vynuoges. Suveria visus pakaitomis. Susmeigiame iešmus į ananasą.  

Vaisiniai šašlykai vaiko gimtadieniui

c1c9089da3e029e92e41f05043667240

Šaltinis bystephanielynn.com

Receptas:

Ingredientai:

Vaisių 400g. pasirinktinai:  100 g. braškių,  200 g. meliono,  100 g. arbūzo,  2 kiwi vaisiai,  200 g. sūrio,  medinių iešmelių,   Supjaustome viską griežinėliais ir suveriame ant iešmelio. tai nuostabūs šašlykai  vaikams.
 

Vaisiniai vėrinukai su zefyrais

Ingredientai: 

0ebfc239ac4d45eb0217b6910ea84a33

Foto šaltinis toadstoolparties.com

200 g. zefyrų, 100 g. smulkių uogų, 300 g. arbūzo, 300 braškių, Vaisius nuplauname. Iš arbūzo riekelių išspaudžiame žvaigždutes su sausainių formele. Viską suveriame ant medinių iešmelių. Veriame pakaitomis ar kaip kitaip jei norite.          

4 komentarai

 1. Vitalija

  braškės jau pasirodo prekybos vietose, pasičiumpu su zefyrais idėją. Kažin, o ar eitų su morengais tokį vėrinuką padaryti?

 2. admin

  morengai yra sausi ir neis perverti, bet jei sugalvosite indeliuose patiekti braškes ir ant viršaus morengiukus uždėti, tada tiks

 3. kara

  I simply want to say I am newbie to blogging and site-building and definitely loved you’re blog site. Very likely I’m likely to bookmark your site . You definitely come with remarkable posts. With thanks for revealing your website page.

 4. jasica

  I simply want to say I am all new to blogging and site-building and truly savored you’re web site. Likely I’m likely to bookmark your blog post . You surely have great writings. Kudos for sharing your website.