Vaikų gimtadienio žaidimai | Vaikų žaidimų organizavimas

VAIKŲ ŽAIDIMŲ ORGANIZAVIMAS 

Koks žaidimas vaiko gimtadieniui yra pats linksmiausias? O kurių vaikai nemėgsta? Vaikų žaidimų organizavimas - nelengva užduoti užimtai mamai ar tėveliui. Jie reikalauja pasiruošimo, skirti laiko priemonių paruošimui ar prizų supirkimui. Vaikų žaidimų organizavimas yra sudėtingas ir šią užduotį gali atlikti ne visi suaugusieji. Norint suorganizuoti užduotis, reikia: įsigilinti, mokėti bendrauti su vaikais, turėti laiko suruošti užduotis.  Žaidimai vaiko šventei turi būti linksmi, sudominantys ir raginantys eiti žaisti. Jei nusprendėte suorganizuoti žaidimus vaikams, suplanuokite, kokius žaidimus jie žais . Tai ypač svarbi ir atsakinga  užduotis! Pagalvokite, kas iš tėvų suorganizuos žaidimus. O gal būt pasirinksite  personažo - animatoriaus paslaugas, kuris linksmins šventės metu vaikus ? Pagalvokite, kas labiau tiktų. Jei žaidimus organizuosite jūs, tuomet atkreipkite dėmesį į menus, rankdarbius ar sportines rungtis. Tokie žaidimai vaiko gimtadieniui  yra lengvai suorganizuojami.  Pvz. Svečiai gali nupiešti piešinį vaikui, kurio gimtadienį švenčia.  O jei šventė vyksta lauke, tuomet  galima organizuoti spalvotų kiaušinių paveikslą (pro skylutę pašalinamas trynys su baltymu, pripilama dažų, užklijuojamas viršus. Tada vaikai mėto kiaušinius  į popieriaus plakatą).

15315486_m

Peržvelkite siūlomus vaiko gimtadieniui kūrybinių dirbtuvių, rankdarbių, piešimo, lipdymo, žaidimo kambariuose vykstančių meninių pamokėlių pasiūlymus. Jie- aktualūs ramesniems ir smalsesniems vaikams. 

Nebijokite organizuoti sudėtingų vaikų žaidimų, be abejo, nebijokite ir paprastų. Geriausia žaidimų aprašymus atsispausdinti. Jų rasite mūsų puslapyje. Vyresniems vaikams palikite erdvės žaidimų organizavime, nes jie mėgsta jaustis švenčių aktyviais dalyviais.

Kaip be vargo suruošti vaikams žaidimus? 

Kiekvienais metais švenčiame vaiko gimtadienį.  Norime, kad jis būtų nuostabus, kurį atsimintų  visi vaiko šventės svečiai. Aišku,  norime savęs neapkrauti daugeliu šventės planavimo rūpesčiais.  Tačiau kiekviena šventė ar gimtadienis reikalauja tam tikrų pastangų. Be jų- šventė bus nuobodi! Taip pat svarbus vaiko šventės planavimo klausimas - gimtadienio žaidimai. Kaip juos suorganizuoti? Kaip išrinkti žaidimus vaikams?Jų gali būti įvairių: sudėtingi, lengvi ir ypač lengvi. Juos paruošti reikia iš anksto. Gerai apgalvoti ir laiką, kada juos pasiūlysite vaikams žaisti. Yra puikių žaidimų, kuriuos galima pasiruošti iš anksto. Kai kurie iš jų reikalauja tam tikro pasiruošimo laiko. O mama, kuri dažniausiai būna pagrindinė šventės planuotoja,  turi ir taip didelį darbų ruošos krūvį, o žaidimams kartais nelieka laiko. Tačiau jie sukuria šventei linksmą, jaukią ir turiningą atmosferą. 

-Tai ką mums daryti? Kaip be vargo suruošti vaikams žaidimus? 

Dažnai gauname tokias nusivylusių mamų žinutes šventės planavimo klausimais.  Jei norite be vargo suplanuoti vaiko gimtadienio žaidimus,  pasirinkitės mažo pasiruošimo reikalaujančius šventės žaidimus:

  • Lengvai paruošiami yra vaikų žaidimai su balionais,
  • Vaikų gimtadienio žaidimai su prizais, 
  • Lenktynių žaidimai, 
  • Valgymo konkursų žaidimai, 
  • Draugo būdo savybių išvardijimo žaidimai, 
  • Vandens žaidimai su kamuoliu.
 

 

1 komentaras

  1. kara

    I simply want to tell you that I am just very new to blogging and certainly liked your web-site. Very likely I’m likely to bookmark your website . You actually come with great writings. Many thanks for revealing your website page.