Vaiko teminio gimtadienio “Rykliukas” maisto puošimas

Jūsų vaikui patinka jūros, vandenyno gyventojų ar rykliuko gimtadienio tema? Laikas išmėginti želė ir maskarponės sūrio desertą. Tai švelnaus skonio ir spalvingas desertas.  Saldumynų stalui jis - tobulas dėl valgymo patogumo. Desertai, kurie pateikiami mini taurelėse (jos gali būti vienkartinės) ir valgomi su šaukšteliu, dažniau paliks švarias vaiko rankytes bei drabužius, nei rankomis paimami keksiukai ar pjaustyti pyragai su kremu.

Nepamirškite pasidaryti maisto papuošimui smeigtukus su ryklio peleku. Bus tikrai linksma! Tai lengvai padarysite, kai prie medinio iešmelio karštais klijais priklijuosite iškirptą ryklio peleką. Popierių naudokite tvirtą. Tokius teminius smeigtukus galite naudoti ne tik saldumynams, bet ir kitam maistui: sumuštiniams, vieno kąsnio užkandžiams, sūrio gabaliukams. Idėja surasta www.ohmy-creative.com, vietoj plaktos grietinėlės pasirinkta sūrio kremas. 

Shark-Fin-Jell-O-Cups-for-shark-or-summer-theme-party

Receptas "Rykliuko" desertas

Ingredientai: 1 pakelis mėlynos spalvos želė, 250 g. maskarponės sūrio indelis, 2 valg. šaukštai (kupini) cukraus pudros, 1/2  arbat. šaukštelio vanilės esencijos  

Gaminame:

Pagaminkite želė pagal nurodytas instrukcijas ant pakelio ir atvėsinkite. Supilstykite ją į taures, užpildydami maždaug 3/4 dalimi. Įdėkite taures į šaldytuvą ir šaldykite maždaug apie 30 min. iki visiško sutvirtėjimo.

Kremui maskarponės sūrį išsukite su cukraus pudra ir vanilės esencija. Nustebsite, kai jūsų ruošiamas desertas pakvips maloniu vanilės kvapu. Uždėkite šį kremą šakutės pagalba ant želė viršaus.

Tai puikus teminio vaiko gimtadienio saldumynas, kurį pagaminsite be jokio vargo.

 
 

Komentarai yra išjungti.