Vaiko šventės dekoravimas

Vaiko šventės dekoravimas yra labai svarbus ir turi didelę reikšmę planuojant ir organizuojant gimtadienį.
 Kaip dekoruoti vaiko šventę gimtadienio atributika? Kaip užtikrinti sėkmingą gimtadienio vietos papuošimą?  Kaip suderinti spalvas?
Štai tokius klausimus gaunu elektroniniuose laiškuose. Tai puikūs klausimai, kurių atsakymai padės daugeliui suplanuoti gražią šventę.

Vaiko šventės dekoravimo gimtadienio atributika taisyklės:

1. Gimtadienio tema.

Prieš pirkdami teminę atributiką, pasirinkite gimtadienio temą. Su vaiku nuspręskite, kuri tema jam labiausia patinka ir tuomet pradėkite galvoti apie šventės puošimo detales.

2. Pagrindinės šventės spalvos

12039616_853745591411934_1002362125999580901_n

Tortas vaiko šventei, Foto šaltinis sphotos-b.xx.fbcdn.net

Pasirinkite, kuri spalva šventės dekoravime bus pagrindinė. Pavyzdžiui, jei pasirinkote princesės temą, tai  pagrindine gali būti rožinė, balta ar melsva spalva. Prie vienos pagrindinės spalvos derinkite artimus atspalvius.

3.  Staltiesės ir indų kontrastas

vaiko-sventes-dekoravimas

Foto šaltinis etsy.com

Pasirinkite staltiesės ir indų kontrastingas spalvas. Tai suteiks stalui išraiškingumo! Nebijokite eksperimentuoti!

4. Gimtadienio tematikos detalių atkartojimas

vaiko-sventes-dekoravimas

Foto šaltinis orphaned.net

Prie šventės temos priderinkite puošimo detales, kurios paryškins temą ir suteiks jai žavesio. Vakarėlis bus puikus, kai bus aiški jo tema. 

5. Kepuraitės ir švilpynės

Nepamirškite gimtadienio linksmumui skirtų švilpynių ir įsigykite gimtadienio kepuraites. Jas priderinkite prie gimtadienio temos. Nepamirškite su jomis pasidaryti fotografijų. Tai primins apie linksmą šventę. 

6. Balionai

Balionus derinkite prie bendro šventės vaizdo. Derinami prie gimtadienio temos ir spalvų. Jų galite nuspirkti įvairių: guminių, folinių, teminių formų. 

7. Kabančios dekoracijos

Dekoruokite patalpą kabančiomis dekoracijomis: burbulais, puručiais, vėduoklėmis, girliandomis. Tai suteiks pakylėjimo jausmą ir spalvingą aplinką. Nepamirškite, kad turi tarpusavyje derėti stalo ir kabančių dekoracijų atspalviai. 

8. Stalo įrankiai

Lėkštės ir stalo įrankių spalva nebūtinai turi sutapti. Galite prie rožinės spalvos lėkštučių derinti baltus ar juodus stalo įrankius. 

9. Saldumynų stalo dekoravimas

vaiko-sventes-dekoravimas

Foto šaltinis partycity.com

Galite nusipirkti įvairius padėklus keksiukams, tortui, užkandžių indelius, teminius smeigtukus sumuštiniams, keksiukams, servetėles saldumynams. Nepamirškite supirkti saldumynams dekoracijas, kurios tinka prie gimtadienio temos. Nebūtinai turi sutapti personažas, tiesiog turi derėti tarpusavyje.  Vaiko šventės dekoravimas suteikia tėveliams kūrybos laisvę. Jūs galite kurti šventę, net jei nesate šventės organizatorius, o gal net niekada neruošėte jokios šventės. Tai tikrai jūs galite! Planuokite, pasitelkite šio tinklaraščio informaciją ir sukurkite patį šauniausią gimtadienį!