Vaiko gimtadienis ir kaip suplanuoti viską greitai ir be trukdžių

Gimimo dienos šventė yra tarsi kelionė automobiliu: ji gali būti linksma arba nuobodi. Šventės temos pasirinkimas, dekoracijų priderinimas prie jos ir vaikų užimtumo suplanavimas yra neatsiejama šventės dalis. Ir nebūtinai šventė turi būti prašmatni ir įmantri, vaikai jausis laimingi ir mažoje šventėje. Pirmiausia jie turi jausti, kad viskas yra suruošta tik dėl jų ir kad šventės akimirkos skirtos tik jiems. Tačiau ir maža šventė reikalauja suplanavimo, kuris padeda pasiekti norimą rezultatą.

KAIP PLANUOTI GIMTADIENĮ:

10411989_624797574306738_8403599756147276064_n

Foto šaltinis blog.hwtm.com

Visų pirma siūlome pasinaudoti mūsų sukurtu nemokamu  Gimtadienio Planuokliu , kuris puikiai padės suplanuoti jūsų šventę. Vaikiškus gimtadienius ruošti yra kur kas smagiau nei suaugusiųjų, nes jie gali būti ne tokie rimti ir galima labiau atsipalaiduoti.
  1. GIMTADIENIO TEMA. Su savo vaiku pasirinkite gimtadienio temą. Kartais atrodo, kad tai padaryti yra nereikalinga, bet pasirinkę temą Jūs daug laimėsite: žinosite kokias dekoracijas pirkti, kokį maistą gaminti ir kokius žaidimus žaisti. Atsisėskite su vaiku, pasiimkite pieštuką ir ant popieriaus surašykite visas idėjas, kurios jums abiems patinka. Kai kurios temos, be abejo, bus sunkiau įgyvendinamos, bet palengvinimui jūs galite apsilankyti parduotuvėje, kuri prekiauja gimtadienio prekėmis ir peržvelgti pasirinktų temų prekes. Dažniausiai pats vaikas pamatęs kai kurias prekes, pasakys: mama, noriu šito! Toks būdas peržvelgiant gimtadienio temų dekoracijas ir prekes skirtas gimtadieniui yra puikus būdas kartu su vaiku nuspręsti kokią temą pasirinkti.
  2. APGALVOKITE GIMTADIENIO SPECIFIKĄ: Pagrindiniai klausimai, kuriuos jums teks spręsti: kur šventė vyks? Kiek  laiko truks?Kokiu metu, ar dieną ar vakare?  Šventės trukmę apsprendžia vaikų amžius. Kuo vaikas mažesnis, tuo sunkiau vaikui išlikti energingu. Apskritai, nebūtina gimtadienį švęsti visą ar pusė dienos, užtenka keleto valandų. Aišku svarbu, kad nebūtų laikas parinktas per trumpas, nes tuoment neišvengsite nepatenkintų svečių.
 
  1. KVIETIMAI Pasirūpinkite kvietimais, jie turi atitinkti gimtadienio temą ar turėti vienokių ar kitokių panašumų. Kvietime nurodykite, vaiko vardą, datą, pradžios ir pabaigos laiką, ką kiekvienas vaikas turi atsinešti (pvz. kokios nors spalvos balioną). Sudarydami svečių sąrašą, kvieskite ne per daug svečių. Gera mintis yra svečių skaičius = vaiko amžius + 1 svečias. Dėl geros kaimynystės kartu kvieskite gretimai gyvenančius vaiko draugus, nes jei kviesite tik vieną iš jų, galite sulaukti nepatenkintų tėvų ir vaikų . Kvietimus įteikite kartu su vaiku arba tegul vaikas pats paduoda darželyje ar mokykloje. Jei norite galite juos siųsti elektroniniu paštu.
 
  1. GIMTADIENIO DEKORAVIMAS. Pasirinkę gimtadienio temą iš anksto supirkite visas dekoracijas. Derinkite stalo puošimą su kambario dekoracijomis. Lengviausiai pavyksta suderinti dekoracijas, kai parenkama panašus atspalviai. Derinkite tamsius su šviesiais, margus su lygiais raštais. Supirkite visas dekoracijas arba jas pagaminkite. Tai galite padaryti kartu su vaiku, tada jis pats išsirinktų norimus puodelius ar staltiesę. Prieš tai rekomenduoju atsispausdinti musų pirkinių sąrašą iš mūsų Gimtadienio Planuoklio. Tai leis greičiau apsipirkti. Dekoracijas galite daryti patys ar kartu su vaiku. Vaikas ypatingai džiaugsis ir lauks numatytos šventės datos.
 
  1. ŽAIDIMAI. Suplanuokite kokius žaidimus žais vaikai. Tai ypač svarbi užduotis! Pagalvokite, kas iš tėvų organizuos žaidimus. O gal būt rinksitės gimtadienio personažą, kuris užims vaikus šventės metu? Pagalvokite, kas labiau tiktų. Jei žaidimus organizuosite jūs, tuomet atkreipkite dėmesį į menus, rankdarbius.Jie turėtų būti lengvai padaromi ir greiti. Pvz. Svečiai gali nupiešti piešinį vaikui, kurio gimtadienį švenčia. Arba šventė vyksta lauke, galima organizuoti spalvotų kiaušinių paveikslą (Pro skylutę pašalinamas trynys su baltymu, pripilama dažų, užklijuojamas viršus. Tada vaikai iš toliau mėto juos į paveikslą.) Peržvelkite siūlomų gimtadieniui kursų, pramogų nuomas. Nebijokite organizuoti sudėtingų vaikų žaidimų, be abejo, nebijokite ir paprastų. Geriausia žaidimų aprašymus atsispausdinti. Jų rasite mūsų puslapyje. Vyresniems vaikams palikte erdvės žaidimų organizavime, nes jie mėgsta jaustis švenčių aktyviais dalyviais.
 
  1. BENDRAVIMAS ŠVENTĖS METU. Šventės metu skirkite dėmesio visiems šventės dalyviams. Tarp jų ir sau. Leiskite sau atsipalaiduoti ir tiesiog laisvai bendraukite su kitais tėveliais, mėgaukitės gražiomis šventės akimirkomis. Jei matote, kad kažko nespėjote atlikti, nekreipkite į tai dėmesio. Niekas kitas juk nepastebės. Kas kart pasiūlykite svečiams pasivaišinti ar atsigaivinti. Dėmesio turi gauti ir vaikų tėveliai.
 
  1. PAGRINDINIAI ŠVENTĖS AKCENTAI: dovanų įteikimas, žaidimai, sudainavimas „ Su gimimo diena“, žvakutės pūtimas ir noro sugalvojimas, torto valgymas. Ir aišku nepamirškite akimirkų fiksuoti fotoaparatu.           Foto šaltinis  blog.hwtm.com