Vaiko gimtadienis ir balionai. Kaip dekoruoti?

Vaiko gimtadieniui balionai reiškia šventiškumą

Vaiko gimtadieniui balionai ir jų spalva priklauso nuo kelių dekoravimo taisyklių. Visų pirma, atkreipkite dėmesį, kokia balionų spalva dera prie kitų dekoracijų, atributikos. Balionai gimtadieniui gali būti: įvairių formų, su piešiniais, vienspalviai, spalvoti, margi, su įvairiais raštais. Jų dėka galite papuošti įėjimo duris, lubas ar vaiko gimtadienio stalą. Balionai šventei suteikia šventiškumo ir leidžia pasijusti šventės dalyviams, skatina džiaugtis ir linksmintis. O linksma, net kai susprogsta balionas!

Vaiko gimtadieniui balionai atkeliauja iš viso pasaulio gamyklų į parduotuvių lentynas. Lietuvoje galima rasti ne vieną ir ne dvi internetu prekiaujančias svetaines, parduotuves, kurios siūlo daug ir įvairių balionų. Pristatymo mokesčiai nenulemia jų kainos.

Kaip balionus galite panaudoti? 

  • Papuošti įėjimo duris
  • Daryti balionų puokštes
  • Modeliuoti balionų figūras
  • Balionai tinka gimtadienio proga
974280_685374138192260_1948971198_n

Jūros tema, vaiko gimtadieniui , Nuotrauka: Renata

Kaip dekoruoti šventę, kai turite daug balionų? Tokie klausimai kyla tuomet, kai reikia suorganizuoti vaiko gimtadienį. Balionai šventei- paprasta priemonė, kuri skirta ne tik papuošti įėjimo duris, sieną ar gimtadienio vietą, bet jų dėka galite sukurti įdomias interjero detales. Teminiai indai vaikams, servetėlės, gėrimų šiaudeliai, puodeliai ar kita atributika šventei gali sukurti šventę su teminio personažo įvaizdžiu, suteikia nuotaiką ir stilių. Peržvelkite  atributikos vaiko šventei idėjas šioje parduotuvėje. Ji išsiskiria iš kitų plačiu gimtadienio temų aprašymu, kurį verta perskaityti prieš įsigyjant prekes. 

Balionai vaiko šventei, kaip dekoruoti, papuošti vaiko gimtadienį.

Balionai vaiko šventei, kaip dekoruoti, papuošti vaiko gimtadienį.

Balionai šventei įneša spalvas ir šventinę nuotaiką. Nuo seno jais puošiamos vestuvės, dekoruojami gimtadieniai. Pirmasis baliono vaizdas skyrėsi nuo dabartinio: buvo pagamintas ne iš gumos, bet iš išdžiuvusios kiaulės ar kito gyvūno  šlapimo pūslės. O balionų išradėjo Michael Faradav 1824 m. sukurto baliono idėja paplito po pasaulį ir dabar lentynose galite rasti įvairių formų, spalvų balionus. 

Mergytės 2-ojo gimtadieniui mamos daryta dekoracija iš balionų. "Minie mouse" gimtadienio temai galima padaryti personažo figūrą. pripūskite rausvus balionus ir junkite vieną prie kito. Nustebsite atradę smagų užsiėmimą visai šeimai! Atributika šventei gali būti graži, o jei panaudojate savo rankų šilumą- nuteikia smagiai. 

159

Foto atsiuntė Laura Petniunaite

stalas

Sukūrė Raimonda Janavičė

 
stalas2

"2 gimtadienio pelytės Minės tema",Foto pagal Benita Drąsutė

           

Dekoravimo balionais idėjos

Saldumynai ir saldainiai vaiko gimtadieniui- mėgstami ir laukiami beveik visų vaikų. Tik retas iš daugelio vaikų, jų- nenori! O namų jaukumui ir šilumai padidinti, pasiūlykite vaikams naminius saldumynus. Sausainiai, keksiukai, pyragai, tortas, desertai- jų receptų idėjos žadina apetitą vien nuo recepto perskaitymo pradžios. Kaip padaryti tobulą saldumyną? Skaitykite. Domėkitės. Ir jums pavyks!

159

Katytės temos saldumynas gimtadieniui, nuotrauka: tema Greta Ser

 
159

Balionai gimtadieniui, laiptų dekoravimo idėja, Nuotrauką atsiuntė mama Aistė Kelpšienė

           
gimtadienio stalas vaikams

Augusto 1-asis gimtadienis, nuotrauką atsiuntė Sandra Tamašauskiene

                     
vaiko gimtadieniui

Foto atsiunte Vygintas Ir Marta

             
159

Agne Rastenyte-Rinkevicienes atsiųsta foto iš gimtadienio daryta dekoracija iš balionų.

         
10389475_663174410469054_7505642315287968073_n

Šviečiantys balionai gimtadieniui, nuotrauka: baloonartistry.com

   

2 komentarai

  1. kara

    I just want to tell you that I’m very new to weblog and seriously savored this web page. Most likely I’m planning to bookmark your site . You actually have impressive stories. With thanks for sharing your web page.

  2. Migle

    Puikios idejos vaiku sventems! skanios idejos vaikams, isbandžiau kelis receptus ir likau patenkinta. Straipsniai įkvepiantys ir maloniai nuteikiantys