Vaiko gimtadienio tema ir apranga. Kaip derinti?

Gimtadienio tema ir ką reikia žinoti?

Kaip pasirinkti gimtadienio temą? Vaiko šventė atneša geras emocijas, džiaugsmingą nuotaiką, linksmą juoką. Atributika šventei: teminiai gėrimų puodeliai, graži staltiesė, dekoracijos ar servetėlės papuošia vaiko stalą pagal norimą gimtadienio temą. Gimtadienio tema mergaitėms ar berniukams suteikia stilių ir tam tikrą vaizdą gimtadienio šventei. Suplanuokite dekoracijas, padarykite gimtadienio temai artimas balionų puokštes ar figūras.  Gimtadienio tema- viena iš daugelio šventės planavimo užduočių. Norite suplanuoti vaiko gimtadienį norima gimtadienio tema?  Laukia daug ir atsakingų darbų. Reikia viską suspėti, nes laukia daug užduočių: vaiko gimtadienio planavimas ir organizavimas, o dar reikia susirasti receptus šventei. Geri receptai vaiko gimtadieniui- gera šventės pradžia. Gimtadienio šventei papuošti pirkite gimtadienio atributiką, balionus, kabančias dekoracijas. Vaiko gimtadienio ir kitos šventės papuošimai yra labai svarbūs. Pasirinkdami vaiko gimtadieniui temą, turite suprasti, kad reikia rinktis tai, kas jam patinka ir nėra labai sudėtinga. Jei gimtadienio šventę ruošiate ne itin dažnai, rinkitės paprastesnes temas. Aišku nepamirškite torto vaiko gimtadieniui, žvakutės ant torto, gerų užkandžių receptų vaiko šventės stalui. Išsirinkite gimtadienio temą ir kurkite viską nuo pradžių.6518297_l

Sutelkite dėmesį į aprangos detales. Pagal pasirinktą gimtadienio temą derinkite ir vaiko aprangą. Drabužiai gali turėti panašumų su teminiu personažu, gimtadienio temos motyvais ar raštais. Derinkite drabužių spalvą prie bendro gimtadienio šventės įvaizdžio.  Dilios suknelės ar marškiniai- leidžia pajusti šventinę akimirką.  Pavyzdžiui kaip gimtadienio tema " Rožinis gimtadienis". Ji puikiai tinka mažai mergaitei ir net pirmajam gimtadieniui. Drabužiams spalvos- nuo šviesiai rožinės iki tamsios.  Stalo dekoravimui būtinai pasitelkite ir kitas spalvas, kad suteikti žavesio ir išraiškingumo.

Galite pasirinkti ir personalizuotas temas. Pavyzdžiui:Gimtadienio tema "sodas" ar "vasara", tuomet aprangai reikia pasirinkti žalių, geltonų spalvų detales, vasarines kepuraites ar skareles. Kaip aprangos detalę priderinkite saulės akinius. Aplinkai papuošti panaudokite dirbtinius drugelius ir bites.

Gimtadienio tema " Haris Poteris": aprangai pasitelkite į pagalbą burtų lazdeles, raganų skrybėlaites, stebuklingus rutulius. Aplinkai papuošti būtų puiku drakoniukai ir elfai.

Fėjų gimtadienio tema: aprangai pasirinkite drabužius švelnių spalvų. Puikiai tiks "tutu" sijonėliai, būtini sparnų motyvai. Galite įsegti į plaukus drugelius. Na ir aišku dar reikalinga burtų lazdelė.

Taigi, pasirinkite tema ir laisvai improvizuokite. Sukurkite nuostabų vaikui gimtadienį. Patikėkite savimi ir viskas bus puiku.
1503438_730234323763062_3413544727970059214_n

Foto šaltinis catchmyparty.com

9 komentarai

 1. Inga

  Oho koks grožis :)

 2. Drabužių derinimas labai pralinksmina mažuosius :)

 3. Rūta

  tikrai gražu, kur galima įsigyti?

 4. admin

  deja, neparduodam :)

 5. Dovile

  O kiek daug idėjų ir viskas vienoje vietoje. Sekančiam dukrytės gimtadieniui, žinosiu, kur pasisemti idėjų

 6. admin

  Kviečiu išbandyti receptus :)

 7. Luka

  Gražiai atrodytų mergytė su tokia apranga, šauniai suderinta

 8. lernika

  I simply want to say I am just newbie to blogging and absolutely loved you’re blog. More than likely I’m want to bookmark your site . You absolutely come with really good articles. Regards for sharing your webpage.

 9. Migle

  Tikrai skanios idejos vaikams, isbandžiau kelis receptus ir likau patenkinta. Straipsniai įkvepiantys ir maloniai nuteikiantys