Vaiko gimtadienio stalo puošimo paslaptis

Laukiate vaiko gimtadienio? Turbūt iškyla klausimas, kaip puošti gimtadienio stalą, kad būtų pasakiškai gražu? Kur ta puošimo paslaptis?  Kad gimtadienio stalas būtų pasakiškai gražus turite turėti šias savybes: 1. Energingumas (jo prireiks, kol stalas įgaus savo išvaizdą), 2. Nuotaika (tai padės eiti tikslo link), 3. Kūrybiškumas (turite noriti sukurti stalo dekoracijas ir tai daryti ne per prievarta).  

Stalo dekoravimui atkreipkite dėmesio į šiuos punktus:

1. Šventės biudžetas

Pagalvokite kokią sumą norite išleisti stalo dekoravimui, stalo įrankiams, papuošimams ir kitoms reikmėms.

2. Stalo dekoracijų sukūrimas

Nepamirškite stalo įrankius įdėti į puošnų indą ar kitaip juos dekoruoti. Kad ir vardo kortele. Sukurkite savas stalo dekoracijas iš indų, dovaninio popieriaus, šokoladinių monetų, grybų krepšelių ir kitų. 

3. Servetėlių išlankstymas ir žiedai

Stalo servetėlėms naudokite servetėlių žiedus. ar sulankstykite jas kuo įdomiau. Galite prisegti dekoraciją ar vardo kortelę. Galite į servetėlę įvynioti saldainiuką ar ją surišti saldainių apyranke. 

4. Staltiesės teisingas parinkimas

Nepamirškite staltiesę priderinti prie kitų šventės papuošimų. Jei staltiesė marga, servetėles, puodelius parinkite lygių spalvų. Ir atvirkščiai.

5. Sienos dekoracijų, lubų ir skaičiaus dekoracijų derinimas prie stalo

Panaudokite tokius papuošimus kaip kabančios girliandos, stalo dekoracijas, vaikiškai puoštą maistą.  

1 komentaras

  1. kara

    I simply want to say I am all new to blogging and truly loved you’re page. Almost certainly I’m want to bookmark your website . You absolutely come with tremendous article content. Cheers for sharing your website.