Vaiko gimtadienio stalas

Vaiko gimtadieniui- gražus šventinis stalas

Vaiko gimtadienio šventei panaudokite ne tik geras, bet ir įdomias idėjas. Galite sukurti dekoracijas stalui, sienai ar įėjimui. Atributika šventei papuoš ir suteiks norimą stilių šventei. Pasidomėkite naujomis dekoravimo idėjomis iš: balionų, servetėlių, teminių indų. Derinkite juos tarpusavyje ir sukurkite gražią ir įsimintiną šventę vaikui. 

Pirmasis vaiko gimtadienis- svarbus etapas mažylio gyvenime. Vos paūgėjęs vaikas sulaukia savo pirmojo torto, gražių palinkėjimų ir įsimintinų akimirkų. Fotografai tokiai šventei- geras pasirinkimas, nes vėliau bus smagu vartyti sūnaus ar dukros nuotraukų albumą ir prisiminti pirmąjį gimtadienį. O gimtadienio stalas pirmojo (1-ojo) gimtadienio proga- turi būti išsiskiriantis savo išvaizda ir priminti ką nors gražaus. Meškiukai, debesėliai, rožinė ar šviesiai mėlyna spalvos sukuria dailias šventės gimtadienio dekoracijas. Mažylio šventę papuoškite ryškių spalvų balionais, kurie ne tik atkreips vaiko dėmesį, bet ir gražiai atrodys. O stalą dekoruokite atributika: gėrimų puodeliais, lėkštėmis, teminiais smeigtukais.

Gimtadieniui atributika vaikams, dekoracijos, idėjos vaiko gimtadieniui.

Gimtadieniui panaudokite įvairias atributikos spalvas

Paaugusiems vaikams gimtadienio stalas- svarbus ir jie jo labai laukia. Jei žinote gimtadienio temą, nupirkite atributiką: gėrimų puodelius, lėkštes, įrankius. O vaikas gali kartu išrinkti mėgstamą tortą ant stalo. Puoškite gimtadienio stalą paaugusiems vaikams vardinėmis kortelėmis, vardo užrašais, maisto kortelėmis, nes mokantys skaityti vaikai mėgsta įsivaizduojamą meškiuko ar mylimo personažo maistą. 

Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

1. Peržvelkite šventės pirkinių biudžetą.

Jei planuojate išleisti gimtadienio atributikai  tam tikrą sumą.  Tuomet kruopščiai planuokite pirkinius. Jums padės mūsų sukurtas gimtadienio planuoklis. Jo dėka išvengsite nereikalingų išlaidų ir laiko švaistymo. Gimtadienio stalui reikia nusipirkti tik, tiek atributikos prekių, kiek jų realiai reikia. Nei per daug, nei per mažai. 

2. Išsirinkite vaiko gimtadienio temą

Gimtadienio temai pasirinkti yra didelis pasirinkimas. Pasiūlykite vaikui populiarias gimtadienio temas. Leiskite vaikui prisidėti ir išsirinkti temą pačiam.  Leiskite vaikui nuspręsti. Tai jo šventė. 

3. Derinkite tarpusavyje gimtadienio stalo atributiką

Atributika šventei turi derėti prie bendro gimtadienio šventės vaizdo. Derinkite tarpusavyje : įrankius, puodelius, staltiesę. Pasirinkite,kokia spalva jūsų bus pagrindinė. Jos naudokite daugiausia. Dar turite pasirinkti derančių atspalvių. Tegul jie pagrindinei spalvai suteiks puošnumo ar paprastumo. Žiūrint, ko jūs siekiate. 

4. Prie stalo derinkite  dekoracijas ir papuošimus

Derinkite spalvomis. Balionai, kabančios dekoracijos, vėliavėlės- sukuria šventei tam tikrą stilių ir šventinį vaizdą. Vardo papuošimai- reikalingi įsimintinam gimtadieniui. Derinkite dekoracijų ir gimtadienio stalo spalvas tarpusavyje. Kartu dera panašių atspalvių papuošimai. 

5. Nebijokite įterpti ryškių spalvų detalių.

Ryškios spalvos: juoda, raudona, mėlyna, žalia- tinkamos ryškesnėms stalo kompozicijoms sukurti. Jei suderinsite atspalvius, stalo grožis atsiskleis. Visuomet naudinga pažaisti su spalvų derinimu, ant dažų paletės. Keli potėpiai atskleidžia, kuri spalva prie kurios dera. 

6. Gimtadienio maistą derinkite prie gimtadienio temos

Gimtadienio maistas- smagus procesas smaližiams. Kuo daugiau skanaus, kokybiško ir gražaus maisto, tuo laimingesni šventės smaguriautojai. Gimtadienio stalo maistą puoškite žalumynais, daržovėmis ir vaisiais. Ryškesnį maistą padėkite tolimiausioje vietoje, nes ryški spalva priartina ir sumažina stalo vaizdą.             

1 komentaras

  1. Kim

    I simply want to say I am new to blogs and really loved your website. Very likely I’m likely to bookmark your blog post . You definitely have tremendous posts. Thanks for sharing your webpage.