Tortas vaiko gimtadieniui. Kaip išrinkti?

Nereikia nei sakyti, kad tortas yra pats nuostabiausias saldumynas ir jį mėgsta beveik visi vaikai. Jis -saldumynų stalo karalius! Tobulas, stebinantis savo cukriniais papuošimais ir skatina jį paragauti. Kai  atnešamas tortas į stalą, užplūsta teigiamos ir malonios emocijos. O torto ragavimas - dar smagesni pojūčiai, ypač per vaiko gimtadienį.

Tortas vaiko gimtadieniui ir jo išrinkimas turi  kelias svarbias taisykles:pyragas vaikams

  •  Tortą galite pasirinkti pagal tos dienos vaiko nuotaiką ir pageidavimus arba galite užsakyti tortą, kuris atspindės vaiko praėjusius metus ar jo asmenybę.  Torto ypatybių sąrašas yra ilgas.
  •  Tortai yra įvairių skonių: su glajumis ar cukrine mase, su šokoladu ar vaisinis. Jūs turite žinoti vaiko skonį.
  • Išrinkdama tortą visada girdėkite, ką jums sako vaikas ir kokio torto jis prašo.
  •  Kai atvyksite į tortų parduotuvę, būkite apgalvoję kokio skonio ir kokio dydžio torto jums reikia. Pardavėja dažnai siūlo jų parduotuvei  palankiausią variantą.
  •  Teminiai gimtadienio tortai yra tikrai nuostabu. Galite rinktis iš daugybės personažų, įvairių filmukų, pasakų.  Kaip išsirinkti teisingą temą? Kad tinkamai išrinktumėte veskitės į parduotuvę kartu savo vaiką. Jis tikrai pasakys, kokio nori.  Tik prisiminkite, derinkite skonį su torto tema.  Pavyzdžiui šokoladinio tamsaus torto su tokiais pat papuošimais neįsivaizduoju princesės tema.
  •  Torto užsakymo laikas yra tinkamiausias prie 2-3 savaites. Vėliau užsakydami rizikuojate, kad gali tekti bėgioti po parduotuves ir ieškoti, kas priims užsakymą. Ypač jei turėsite ypatingų pageidavimų. Taip pat prisiminkite, kad daug kepyklų priima užsakymus ir internetu. Taip sutaupysite laiko. Tiesiog suveskite paieškos laukelyje raktinius žodžius: tortas vaiko gimtadieniui, tortai vaikams, tortai internetu ir t.t.
   

1 komentaras

  1. inerta

    I simply want to say I am very new to blogging and site-building and absolutely loved you’re blog. More than likely I’m want to bookmark your site . You surely have perfect articles. Kudos for sharing your web-site.