Tik niekam nesakyk: vaiko gimtadienio stalo puošimo gudrybės

Gimtadienio stalo gudrybės leidžia  suspėti laiku papuošti stalą

Norite, kad atskleistumėme paslaptį? Kaip idealiai papuošti vaiko gimtadienio stalą? Vaišių stalo puošimo elementai turi derėti tarpusavyje. Derinti reikia ne tik spalvas, bet ir formas. Idealus gimtadienio stalas- tas kuris atrodo skoningai! O vaišės taip pat yra derinamos prie šventinio stalo spalvų.  Pavyzdžiui, saldainių popierėlių spalva turi derėti su dekoracijų, balionų, staltiesės ar indų pagrindine spalva.  Nebūtinai,  vaikų vaišių stalas turi būti nuklotas tik brangiais  teminiais indais, dekoracijomis ar kita atributika šventei. Jo puošimo paslaptis glūdi keliuose patarimuose. Šiuos patarimus esame girdėję ne vieną kartą, bet tiesiog jų nepanaudojame reikiamu momentu.  Šventės planavimo darbų krūvis kartais būna toks didelis ir kai ateina laikas, kuomet reikia viską tikslingai ir skoningai išdėlioti ant stalo - apima baimė dėl laiko stokos. Tai laikas, kurio metu suprantame, kad gali nelikti laiko vaikų gimtadienio stalo puošimui, dekoravimui, nes nepasiruošėme iš anksto.  keksiukai vaiko gimtadieniui

Štai keletas gudrybių, kurių dėka vaiko gimtadienio stalas bus nuostabus:

  • Gimtadienio temos parinkimas ir balionų spalvos

Išsirinkite gimtadienio temą ir priderinkite balionus prie personažo aprangos ar jo spalvos ar tekstūros.  Jei tai "Makvyno" gimtadienio tema, rinkitės raudonus balionus. Tai itin paryškins vaiko šventę. Princesės gimtadieniui puikiai tiks rožiniai balionai.

  • Staltiesės  ir kitų teminių indų kontrastas

Staltiesė ir indai turi būti skirtingos išvaizdos. Pavyzdžiui, prie spalvotų, taškuotų, dryžuotų indų tiks lygaus atspalvio staltiesė. Turi būti sukurtas kontrastingas vaizdas. 

  • Teminės atributikos pirkimas pagal pasirinktą temą

Teminė atributika vaiko šventei yra puikus sukurtas dalykas. Šiais laikais be jų išsiversti praktiškai neįmanoma ir sudėtinga. Prie gimtadienio temos derinkite kelis teminius indus, pavyzdžiui puodelius ir lėkšteles ar tik lėkšteles. Nesirinkite viso komplekto, nes bus per daug marga ir neįdomu.

  • Raišteliai ir juostelės stalui dekoruoti

Raišteliai ir juostelės yra nepakeičiamas dalykas vaiko gimtadienio šventei dekoruoti. Kaspinu ar plačia juosta galima papuošti kėdes. Siaura juostele puikiai dekoruosite stalo įrankius, tiesiog  juos apvyniokite juostele ir suriškite kilpeles,  įrankius padėkite šalia lėkštelės. 

  • Stalo įrankių išskirtinis pateikimas

Stalo įrankius galite įvynioti į servetėles ir prie jų pririšti ledinuką, apjuosti plona juostele. Tai žaisminga ir gražu. Juos galima sudėti į dekoratyvų kibirėlį ar naują vaiko mašiną. Prie įrankių galima prisegti drugelius ar kitus dekoratyvius papuošimus. 

  • Torto padėklas

Jis būtinas vaiko gimtadienyje ar kitoje šventėje. Jokiu būdu nelaikykite torto jo įpakavimo padėkle. Tortas turi būti perkeltas ant torto padėklo. Jis yra gimtadienio saldumynų karalius. Todėl tegul stovi šiek tiek pakylėtas ant padėklo. 

  • Keksiukų stovas

Keksiukams reikia aukštesnio saldumynų padėklo, nes jei šalia padėsite užkandžių padėklus - jie tiesiog nublanks. Saldumynų dviaukštis padėklas yra pats geriausias pasirinkimas. Apatiniame aukšte sudėkite didesnius ir sunkesnius saldumynus, o viršutiniame- mažučius saldainius ar kita. 

Vaiko gimtadienio stalo puošimo gudrybės slypi kiekvienos mamos širdyje. Svarbu- darykite tai su meile ir dėmesiu. Šiek tiek pastangų ir šventė bus nuostabi. 

     

Komentarai yra išjungti.