Teminiai indai ir kaip juos derinti tarpusavyje

Ką rinktis iš gausios teminės ir šventinės atributikos pasiūlos? Ar pakanka vaiko gimtadieniui vienkartinių puodelių ar lėkščių su personažo atvaizdu? Kaip suderinti atspalvius staltiesės ir kabančių dekoracijų? Vaiko šventei atributikos prekių pardavėjai yra ne vienas ir ne du. Beveik visi parduoda internetu, todėl jums pasiūlą gali suformuoti ir pardavėjas, jei neturite konkrečių pageidavimų.

Prieš perkant teminę atributiką jūs turite žinoti vaiko gimtadienio temą. Jei gimtadienį planuojate be jokios temos, tuomet galite puodelius, lėkštes, balionus, kabančias dekoracijas šventei įsigyti ir prekybos centruose. Nes jei nėra temos- nereikia teminių indų, o paprastų rasite daug kur.

Pagrindiniai pirkiniai vaiko gimtadieniui, kuriuos pasižymėkite savo sąraše yra šie:

Teminė staltiesė 

Teminė staltiesė dažniausiai būna marga, bet jei išsirinksite teminius vienkartinius indus, tuomet staltiesė tegul bus vientisos ir lygios spalvos. Kitu atveju- neišvengsite intensyvaus margumo.

vienkartiniai teminiai ar vienspalviai gėrimų puodeliai

Gėrimų puodelius derinkite prie staltiesės atspalvio. O stalo įrankius galite parinkti kitos spalvos.

gėrimų šiaudeliai

(kiekis priklauso nuo vaiko svečių skaičiaus)

Gėrimų šiaudeliais galima puikiai suteikti stalui išraiškingumo ir pritrauks dėmesį.  Jais galima modeliuoti ir stilingai kurti stalo vaizdą. Pavyzdžiui,  gėrimų dryželiai ar taškeliai atkreips dėmesį į puodelius.

Vienkartiniai įrankiai

Jų spalvą parinkite jūs, vadovaujantis vidine intuicija. Jie gali būti ir balti.

Servetėlės

Į jas galite įvynioti stalo įrankius, o jų panašūs atspalviai ir tonai gali sukurti švelnią atmosferą. Iš servetėlių galite išlankstyti įvairias formas ar perrišti jas dailiomis juostelėmis. Jos labai pagyvina bendrą stalo vaizdą.

Balionai

Gimtadienis ir balionai- puikus derinys. Rodos, balionai sukurti būtent šiam reikalui. Jums reikės ne mažiau kaip dešimt balionų, iš kurių 3 ryškesnės spalvos, kiti- švelnesnio atspalvio balionai.

Kabančios dekoracijos

Jomis puikiai suteiksite nuotaikingus atspalvius vaiko šventei. Kabančios dekoracijos gali būti: vėliavėlių, gėlių, vardo, burbulų, žvaigždučių ar gimtadienio  skaičiaus formų. Jų spalva derinama prie balionų ir staltiesės spalvos.

Teminiai užkandžių, keksiukų indelių

Jei pasirinkote teminius gėrimų puodelius, nusipirkite ir užkandžių puodelių. Jų prireiks keleto. Jei naudosite gėrimų šiaudelius, tuomet jų ir užkandžių puodelių tekstūros turi derėti tarpusavyje.

Komentarai yra išjungti.