Teminės ir šventinės atributikos puošimo gudrybė

Turite po ranka krūvą teminės atributikos priemonių: vienkartinių lėkščių, puodelių, šakučių, staltiesę, kabančias dekoracijas, papuošimus maistui ir nežinote kur ir kaip jas padėti? Norisi stilingos ir įsimintinos šventės, kurią įamžinsite kartu su vaiku.

Ar yra teminės ir šventinės atributikos puošimo gudrybė?  Į šį klausimą galima atsakyti vienareikšmiškai- Taip. 

Spalvų ir formos derinimas yra svarbiausias veiksnys, kuris įtakoja teminės atributikos bendrą vaizdą ant gimtadienio stalo.

Geltona spalva  – linksma  spalva, saulėta. Gražiai dera su tamsiai mėlyna, žydra, raudona spalvomis.

 Levandų spalva (violetinė) – švelni, mergaitiška spalva, puikiai derės Dera su tamsiai violetine, raudona, mėlyna.
servetel4

Servetėlės ir juostelės spalvų derinimas

Tamsiai žalia spalva - sodri, rami spalva, tinka berniuko ir mergaitės gimtadienio temoms. Dera su geltona, šviesesne žalia, smėlio atspalviai ar balta, pilka spalvomis. Mėlyna spalva - ryški, drąsi spalva, itin tinka berniukų gimtadienio temoms. Puikiai dera su balta, šviesiai mėlyna, žydra ir raudonai ruda miško žalia.
Serveteles gimtadieniui

Oranžinės servetėlės išlankstymo būdas

Rausva spalva - švelni ir labai mėgstama mergaičių gimtadienio temai spalva. Prie jos smėlio atspalviai; kobalto mėlyna,  juoda spalva;   raudona;  pilka. Raudona spalva - ryški spalva ir tinka tiek berniukui, tiek mergaitei. Prie jos dera šokoladinė, rusva; žaliai geltona,  lašišų;  pilka;  ar fuksijų rožinė spalvos. Žaliai melsva spalva (elektrinė) - prie jos derinkite  tamsiai mėlyna;  raudonai ruda;  rusvi atspalviai; chaki;  persikų.

Ar jums tai pavyks? Tikriausiai neramina šis klausimas, bet tikrai intuityviai žinote spalvų derinimą. Tai nesudėtingas procesas. Pavyzdžiui nusprendėte pirkti teminę atributiką geltonos spalvos pagrindu. Tuomet staltiesė bus švelniai gelsva spalva (teminė ir marga), puodeliai- žydros spalvos, gėrimų šiaudeliai-  su juodais dryželiais, servetėlės- švelniai violetinio atspalvio ir perrištos mėlyna juostele. Sienos papuošimus ar balionų dekoracijas derinkite principus: 3 blyškesni ir 2 ryškesni, arba spalvų santykiu 5:2

Perkant teminę atributiką ir mintyse derinant bendrą stalo vaizdą svarbiausia- neskubėti. Jei šiek tiek erzina pardavėjų itin aktyvus prekių siūlymas, paprašykite leisti jums vienai išsirinkti prekes. Tačiau jei vaiko gimtadienio šventė- yra pirma jūsų organizuojama šventė, būtinai kreipkitės į specialistą planuojant vaiko šventę, o perkant teminę atributiką klauskite pardavėjų nuomonės.

 

Komentarai yra išjungti.