Teminės atributikos pardavėjo originalūs pasiūlymai

Ar teko pamatyti svečių paveikslus ar pirštų antspaudų medžius vaiko šventei? Tai tikrai kerintis ir nuostabiai originalus atradimas gimtadieniui. Šią idėją pastebėjome draugų vaiko šventėje, kuomet gavome progą palikti pirštų antspaudus ant tuščio medžio ir po kiekvienu lapeliu pasirašyti savo vardą. Tokie „lapeliai“ sukuria atsiminimų medį, kuris ilgai primins apie vaiko gimtadienį, be to yra  puiki pramoga svečiams.originali temine atributika vaikams

Teminė atributika gali būti išskirtinė ir labai įdomi, ypač jei ją užsakysite pas patikimus teminės atributikos pardavėjus, kurie puikiai sumaketuos ir pasiūlys pačius geriausius pasirinkimus. Šiuos antspaudų medžius ir  svečių paveikslus  radome elektroninėje parduotuvėje www.atributikasventei.lt

idomi temine sventine atributika vaikams

Dovanėlės svečiams pagal teminio gimtadienio temą Nuotrauka: atributikassventei.lt

Ši parduotuvė specializuojasi originalios teminės atributikos ir dekoracijų šventėms gamyba ir pardavimu. Prireikus jūs galite užsakyti ne tik pirštų antspaudų medžius, bet ir daug kitų originalių papuošimų ir dekoracijų šventėms. Jei pageidaujate, galite pasirinkti iš jau esančių maketų ar užsakyti  individualius papuošimus vaiko šventei, kurie suteiks išskirtinumo ir žavesio.

El. parduotuvės  www.atributikasventei.lt teminės atributikos asortimente rasite: šventines vėliavėlių girliandas, lipnias etiketes, saldainių ir šokoladų popierėlius, kvietimus, palinkėjimų korteles, atminimo dovanėlių pakuotes, stalo korteles, ženkliukus ar magnetukus. Svečius galėsite įamžinti originaliuose svečių paveiksluose. Parduotuvė savo produkciją parduoda jau ketvirti metai ir papuošė jau daug vaikučių gimtadienių. Be to, čia verta apsilankyti  kai artėja: vestuvės, vaikų  krikštynos, suaugusiųjų gimtadieniai , Kalėdos, Velykos ar  kitos tradicinės šventės.

El. parduotuvės www.atributikasventei.lt savininkės Kristinos Bakanienės žodžiais tariant:

pimpackiuku gimtadienis

Teminiai saldainiai vaiko gimtadieniui

girlianda hello Kity gimtadieniui

Teminės vardo ar skaičiaus vėliavėlės vaiko gimtadieniui

„Siūlome savo klientams tik kokybiškas prekes ir pagaminsime dekoracijas net išrankiausiam pirkėjui. Pateikite mums idėją ir ji taps realybe!”

Straipsnio pabaigoje rekomenduojame išbandyti ar susipažinti su svečių paveikslo idėja, kurią rasite pas anksčiau minėtus teminės atributikos pardavėjus. Kas tai yra svečių paveikslas? Svečių paveikslas- tai sukurti teminiai paveikslai, tokie kaip meškutis laikantis daugybę balionų, o kiekviename balione yra svečio vardas ar palinkėjimas.  Šis paveikslas ne tik originali idėja, bet ir smagi pramoga svečiams, nes jie turi progą įrašyti savo vardus ar palikti nuoširdų palinkėjimą. Tokie paveikslai gali būti sukurti pagal jūsų pačių norus, pradedant nuo paprasto meškučio su balionais iki sudėtingiausios kompozicijos.

Linkime gražių vaiko gimtadienio akimirkų savo skaitytojams! Sėkmės bei naujų kūrybinių idėjų įgyvendinimo pašnekovei, teminės atributikos verslo savininkei Kristinai Bakanienei.

Komentarai yra išjungti.