Teminė, šventinė atributika ir dekoracijos

Kaip greitai nusipirkti teminę ir šventinę atributiką?

Foto šaltinis andersruff.com

Foto šaltinis andersruff.com

Vaiko gimtadienis yra ypatinga šventė tėveliams ir vaikui. Kai ateina laikas papuošti šventę atributika  ir dekoracijomis dažnai susiduriame su laiko klausimu. Trūksta laiko sulakstyti į parduotuves ir nupirkti teminę atributiką ar šventės dekoracijas. Tačiau laiko galima sutaupyti perkant gimtadienio prekes internetu. Tai paprasta! Kaip šioje gimtadienio atributikos parduotuvėje.  Tiesiog naršyklėje spragtelėkite paieškos laukelį ir suveskite reikiamus žodžius: teminė atributika, gimtadienio prekės, šventės dekoracijos ir t.t. Jūs gausite daugybė elektroninės parduotuvių pasirinkimo. Jūsų reikalas, kur nuspręsite apsipirkti. Atkreipkite dėmesį į užsakymo pristatymo terminus. Kartais elektroninės parduotuvės pernelyg ilgai pristato užsakymą. Tada galite neišvengti nepasitenkinimo. 

Bet kokiu atveju teminės ir šventinės atributikos užsakymas internetu yra greitesnis ir patogesnis būdas nei lakstymas po parduotuves. Sutaupysite daug laiko ir pinigų. 

Renkantis prekes internete yra kelios rekomendacijos:

 • Žinokite tikslią pinigų sumą, kurią paskirsite užsakymui. 
 • Prieš užsakant, sudarykite būtinų  pirkinių sąrašą, tai leis jums neprisipirkti nereikalingų prekių.
 • Elektroninėje parduotuvėje peržiūrėkite tas prekių pozicijas, kurios yra jūsų sąraše, kitu atveju bus garantuotai viršytas biudžetas. 
 • Rinkitės prekes, pagal gimtadienio temą.
 • Peržvelkite akcijas, gal rasite tinkamų prekių. 
 • Sudarę prekių krepšelį, dar kartą jį peržvelkite. Ar tikrai visos prekės jums reikalingos? Jei taip, tada pirkite. 

  KAIP STALO ĮRANKIAIS PAPUOŠTI VAIKO GIMTADIENIO STALĄ?

  1888595_521218591331304_1444245991_n

  Foto šaltinis karaspartyideas.com

Išsirinkdami gimtadienio temą visada galvokite apie smagias šventes, kuriose teko dalyvauti. Prisiminkite, kuri šventės dalis jums labiausiai patiko ir bandykite savoje šventėje sukurti kažką panašaus.  Šventės tema turi atsispindėti šiuose akcentuose: kvietimai, stalo  ar kambario dekoracijos, maisto idėjos,  tortas, apranga, žaidimai. Pagalvokite kartu  su mažyliu, kokie galėtų būti panašumai. Galite rinktis iš siūlomo gimtadienio temų sąrašo. Jis puikus tuo, kad prie kiekvienos temos yra pateiktos idėjos,  suteikiančios išskirtinumą  pasirinktai temai. Svarbiausia, kad visa tai  galėsite panaudoti savo šventėje.  Kai jau žinote gimtadienio temą, galima galvoti apie stalo dekoravimą ir puošimą. Puikus būdas yra paprastai  gražiai papuošti gimtadienio stalą vienkartiniais ar paprastais stalo įrankiais. Pasirinkite kokia spalva dominuos jūsų stalo dekoravime. Pasirinkite artimų atspalvių šviesesnes kelias papildomas spalvas. Ir drąsiai eksperimentuokite. Jums tikrai pavyks!  Štai jums keletas idėjų: 1. Stalo įrankius galite suvynioti į servetėles,  įdėti į stiklainiuką ir  stiklainiuką aprišti tinkančia juostele. Juostelės spalvą derinkite prie kitų stalo dekoravimo elementų. 2. Iš stalo įrankių galite išdėlioti vaiko vardo pirmą raidę. 3.  Stalo įrankius dėkite į servetėlės vidų, sulenkite servetėlę per pusę ir perriškite saldainiukų apyranke, kurią nusipirksite prekybos centre. Vaikui tai patiks :) 4.  Prie paprastų stalo įrankių galite kraštų klijų pagalba priklijuoti papuošimus : katytes, šuniukus ar varlytes. Jų taip pat gausu parduotuvėse. Jei priderinsite prie temos, ypač bus puiku. 5. Sudėkite stalo įrankius į pintinėlę, vaikiško automobilio priekabą, traukinuką. 

ATRIBUTIKA VAIKO ŠVENTEI IR KAIP JĄ IŠSIRINKTI?

Vaiko šventei galima įsigyti daug prekių, tačiau kartais tenka nusivilti ne tik jų kokybe, bet ir praktiškumu. Kokios prekės gimtadieniui yra vertinamos pačių vaikų? O kurioms nereikėtų skirti dėmesio?  Atributika vaiko šventei  el. parduotuvėse yra suskirstyta pagal kainas ir  gimtadienio temas, todėl prieš perkant prekes reikia išsiaiškinti, kokie jūsų norai ir ką galite sau leisti. Verta atkreipti dėmesį, kai parduotuvė didelį dėmesį skiria vaiko interesams, todėl joje rasite ir gausesnį  prekių asortimentą, pritaikytą būtent vaikams.  Vaiko gimtadienio šventei  daugelis pardavėjų siūlo kuo didesnes akcijas, kurios kartais net pakeičia gimtadienio temos pasirinkimą. Tačiau taip neturi būti! Geriau pirkite mažiau dekoracijų, balionų ar kitos atributikos, bet nekeiskite savo užmanymo, o ypač vaiko norų! Atributika vaiko šventei gali būti išskirtinė ir su vaiko vardo dekoracijomis ir net jo nuotrauka. Ypač gausūs stalo dekoravimui ir puošimui  pasiūlymai internetinėje erdvėje.  Indai vaiko šventei, gimtadieniui: lėkštės, puodeliai, šaukšteliai,  dekoracijos, balionai, gėrimų šiaudeliai, servetėlės- sukuria gražios ir teminės šventės įspūdį, su jais lengva papuošti šventę. Atributika vaiko šventei ir jos pasiūlymai el. parduotuvėse leidžia greitai ir patogiai apsipirkti neišeinant iš namų. 

ATRIBUTIKA VAIKO ŠVENTEI IR KOKIOS PREKĖS YRA BŪTINOS VAIKO GIMTADIENIUI?

Atributika vaiko šventei. Nuotrauka: kids-party-supplies.org
 • Atributika vaiko šventei ir išlaidų planavimas
Norint greitai ir tikslingai išsirinkti būtiną atributiką šventei: indus, įrankius, dekoracijas, balionus ar servetėles reikia sužinoti ir palyginti prekių kainas, kurios gali skirtis. Kainų atžvilgis yra svarbus , kai vaiko gimtadienis yra įspraustas į išlaidų rėmus. Todėl nusistatykite pinigų sumą ir tik tuomet pirkite, tik tuomet jausite, kad kontroliuojate šventės išlaidas.
 • Indai ir stalo įrankiai vaiko gimtadienio stalui
Indai šventei yra būtini, net jei nusprendėte tik paprastai paminėti vaiko gimtadienį,tuomet bus ir keli jo draugai, todėl yra reikalingi indai ir įrankiai.  Indus galite išsirinkti paprastus arba teminius (su personažais).Reikalingiausi indai šventei ir įrankiai gimtadienio stalui: lėkštės, gėrimų puodeliai stalo įrankiai.
 • Dekoracijos ir balionai vaiko šventei
Dekoracijos vaiko šventėje sukuria šventiškos dienos įspūdį, kuomet gimtadienio vietą puošia ne tik įvairiaspalviai balionai, bet ir įvairios dekoracijos: vardo, užrašo, stalo dekoracijos. Atributika vaiko šventei, o ypač dekoracijos leidžia papuošti šventės vietą pagal norimą gimtadienio temą: gimtadienio stalą žaidimų kambaryje ar kitą erdvę. Ypač gražiai atrodo kabančios dekoracijos, kurias reikia derinti prie kitų šventės dekoracijų. Balionus galima pirkti tik tuomet, kai yra žinoma gimtadienio tema. Pagal ją priderinkite ir balionų spalvą.