Teminė atributika vaikams ir ką mes galime pasidaryti patys?

Ieškote teminės atributikos vaiko gimtadieniui? Vienkartiniai puodeliai, lėkštės, balionai,  kabančios dekoracijos ar  žibintai, gimtadienio vėliavėlės, puručiai,  šaukštai, staltiesės ir tai ką galima iš jų padaryti  gimtadienio šventei. Papuoškite vaiko šventinį stalą stilingais papuošimais iš teminės atributikos. Iš kelių pigių dalykų, galite sukurti puikią šventės temą.  Tai padės sutaupyti pinigų, skirtų šventinei atributikai, kuri nėra pigi.

Žinote gimtadienio temą? Gal tai "Maša ir lokys tema", "Na palauk tema", "Kempiniukas plačiakelnis tema", "Pirato tema", "Princesės tema" ar kitos gimtadienio temos?

Teminė atributika animacinių filmukų tema

Jei sugalvojote surengti dukrytės šventę "Hello kitty" tema, jums labai praverstų didelis balionas- katytė, kurio kaina yra aukšta. Bet tai galima išspręsti!
temine-atributika-vaikams

Linksmai fotosesijai, Foto šaltinis lemontreecreations.blogspot.com

Galima padaryti iš kartono katytę, kurios galvoje paliksite skylę. Tai bus ir šventės vietos puošmena ir pralinksmins rengiant fotosesiją. Nepamirškite nuspalvinti katytės. Tai galite padaryti kartu su vaiku, jis bus laimingas. O gimtadienio šventės metu pasidarysite puikias nuotraukas. 


 
temine-atributika-vaikams

Jūros arkliukas iš vienkartinės lėkštės, Foto šaltinis simpleanalogy.typepad.com

Teminė atributika vandens temoms

Vienkartines lėkštes galite panaudoti teminės atributikos gamyboje. Pavyzdžiui, galite padaryti jūros arkliukus:  "Po vandeniu", "Undinėlės", "Jūreivis" ir kitoms  gimtadienio vandens temoms. 

Pagal pateiktą nuotrauką iškirpkite jūros arkliuką, nupieškite jam akis bei uodegos kontūrus. Jei norite galite dekoruoti blizgučiais. Toks papuošimas yra padaromas greit ir negaištant brangaus laiko. Tai puikus būdas puikiai pasiruošti vaiko gimtadienio šventei ir sutaupyti pinigų perkant teminę atributiką. 


 
pimpackiuku-temine-atributika

Foto šaltinis nobiggie.net

Dekoracija iš vienkartinių lėkščių "Pimpačiukų (Pakalikų)  tema"

Vaiko teminė atributika: vienkartinės lėkštės, puodeliai, šakutės, torto žvakutės, balionai, stalo ar torto dekoracijos,  o gal staltiesė animacinio filmuko Pimpačkiukai (Pakalikai) tema yra greitai atpažįstama vaikų. Tai pilnas linksmos ir geltonos spalvos teminis gimtadienis. Vaikus žavi išskirtinės išvaizdos pimpačkiukai. Tikėtina, kad tokia teminė šventė bus linksma, ne vien dėl linksmo saldaus stalo papuošimo, bet ir vaikų nuotaikų. 

Galite pasidaryti štai tokią sienos  dekoraciją vaiko gimtadieniui iš vienkartinių lėkščių. 

Jums reikės: 

9 Geltonų, vienkartinių lėkščių.  Apie 45 cm skersmens dekoracijos- vėduoklės,  Ant balto popieriaus atspausdintų ir iškirptų pimpačkiukų akių, Lipnios dvipusės juostelės,

 Darome: 

Iškirpkite atspausdintas akis ir lipnia juostele pritvirtinkite prie lėkščių. Pritvirtinkite kabančią vėduoklę prie sienos ir aplink ją pritvirtinkite lėkštes. 
pelyte-temine-atributika

Foto šaltinis housingaforest.com

Teminė atributika iš vienkartinių indų 

Pelytės gimtadienio temai galite padaryti štai tokią dekoraciją, kuri puikiai pralinksmins vaikus. Tam padaryti reikia nedaug priemonių ir laiko. 

Nusipirkite teminės gimtadienio atributikos parduotuvėje vienkartines lėkštes ir turėkite po ranka dvipusės lipnios juostelės, pilkų dažų, spalvoto popieriaus apskritimus ir šiek tiek juodo popieriaus akims. 

Lėkštės viršutinį kraščiuką iki centro linijos nupjaukite. Nudažykite pilkais dažais ir leiskite išdžiūti. Priklijuokite ausis, uodegą, akis ir nosį. 

Tokia dekoracija iš gimtadienio vienkartinės lėkštės gali tikti ne tik šventei. 


drugeliai-teminė-atributika

Foto šaltinis asajikan.jp

Spalvoti drugeliai iš vienkartinių servetėlių

Kaip galima pasidaryti tokius drugelius iš servetėlių vaiko gimtadieniui? Šiems nuostabiems drugeliams padaryti reikia labai nedaug priemonių, o efektas bus nuostabus. Vaikai labai džiaugsis nutūpusiais drugeliais ant sienos ar saldumynų stalo. Iš jų galite padaryti girliandą ar kitą kabančią dekoraciją, kuri labai papuoš ir stilizuos šventę.

Jums reikės: 

Vienkartinių servetėlių, siūlo. 

Siūlo perriškite servetėlę per centrą ir išskleiskite jos kraštus į šonus. Prie to paties siūlo galite tvirtinti kitą drugelį, o prie jo dar kitą- bus puiki girlianda. 


 
temine-atributika-vaikams

Dekoruotas puodelis "Hello kitty" temai, Foto šaltinis catchmyparty.com

Paprastus puodelius vaiko gimtadienyje galite panaudoti dekoracijoms sukurti. Pavyzdžiui,  tai pačiai Hello kitty gimtadienio temai galite ant balto puodelio nupiešti katytės akis, ūsus ir raudoną kaspinėlį. Į tokį puodelį įdėkite dryžuotus gėrimų šiaudelius: juodos, raudonos spalvų.   

Komentarai yra išjungti.