Svetainė “Šeimos gidas”- turiningam laisvalaikiui

„Šeimos gidas“ - laisvalaikio idėjos visai šeimai

Ieškantiems idėjų, kaip prasmingai praleisti laisvalaikį, renginių, skirtų visai šeimai ar patarimų, kokią vaikišką knygą ar stalo žaidimą rinktis - tinklalapyje www.seimosgidas.lt visuomet rasite. Trijų dukrų mamos vedamas tinklaraštis atsirado iš praktikos - jau su mėnesio amžiaus mažyliais keliaujanti, įvairias pramogas išbandanti Goda dalinasi savo asmenine patirtimi. „Šeimos gide“ rasite Lietuvoje esančių zoologijos sodų sąrašą, pažintinių takų aplink Vilnių žinyną, geriausių vaikiškų spektaklių apžvalgas ir daugybę idėjų ką aplankyti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Plačiai Europą, Tenerifę, Aziją išmaišiusi šeima visuomet keliauja su vaikais, todėl gali patarti ką pamatyti, kaip planuoti kelionę ar kur nusipirkti lėktuvo bilietus.

seimos gidas2

Svetainė "Šeimos gidas" skelbia ir didžiausią stovyklų sąrašą Lietuvoje. Nuotrauka: seimosgidas.lt

Šeimos gidas skelbia ir didžiausią stovyklų sąrašą Lietuvoje. Vienoje vietoje rasite kūrybines, įvairių gebėjimų, sporto, išgyvenimo, kalbų, užsienyje, šeimoms, dienos ir kitas stovyklas su aprašymais, pamainų grafikais.

Goda įsitikinusi, kad šeimos laisvalaikis turi būti kruopščiai planuojamas ir išrenkamos kokybiškiausios pramogos tinkančios visai šeimai.

Komentarai yra išjungti.