Sumuštiniai vaiko šventei ir ką reikia žinoti | Sumuštiniai vaikams

Sumuštiniai vaikams ir ką reikia žinoti

Sumuštiniai vaikams yra tėvų mėgstami dėl jų lengvo pagaminimo būdo. Be to juos yra labai patogu valgyti! Sumuštiniai vaikams - maistas, kurį sutiksite labai dažnai ant vaikų šventinio stalo. Vaiko gimtadienio šventės, mokyklos šventės, vardadienių, draugų susitikimo vakarėlių metu dažnai yra siūlomi vieno kąsnio, sumuštiniai ar greiti užkandžiai. Nors kartais jų ir  atsisakoma dėl sveikesnio maisto: vaisių, daržovių ar tiesiog virtos mėsos, bet tikriausiai ne viena mama ar tėtis yra sumuštinius ruošęs vaiko gimtadieniui ir visi liko patenkinti. Vaiko gimtadienis nepraeina ne tik be teminių indų, dekoracijų, balionų bet ir gardžių sumuštinių, kurie gali būti ne tik skanūs, bet ir sveiki, ypač jei tai bus sumuštiniai iš vaisių ar daržovių. sumustiniais

Sumuštiniai vaikams ir iš kokių produktų galima greitai juos pagaminti?

  • Sumuštiniai vaikams bus greitai papuošiami iš  šių vaisių (naudokite vynuoges, bananai). Tokie sumuštiniai su vaisiais bus kur kas sveikesni. 
  • Sumuštiniams paruošti naudokite duoną su grūdais, sėlenomis, saulėgrąžomis ar kitais priedais, kurie praturtina sumuštinio valgomąją vertę. 
  • Papuošimui naudokite mažas daržoves: pomidoriukus, morkytes, agurkėlius. Su jais lengvai papuošite ir sutaupysite laiko, kurį gaištumėte pjaustant daržoves. 
  • Sumuštiniai vaiko gimtadieniui bus greitai sutepami su įvairių rūšių sūriu: lydytu, pjaustytu). Juos galite susmeigti teminiu smeigtuku. 

Sumuštiniai vaikams ir ko vengti receptuose?

  • Paprika yra mažiausiai mėgstama vaikų daržovė, todėl ją palikite tik maisto papuošimui ar darykite iš jos gėles ar kitą forminį maistą.  Paprikos skonis vaikams asocijuojasi su pipirais. Sumuštinius gardinkite kitomis daržovėmis.
  • Česnakas yra specifinė daržovė ir su unikaliu kvapu. O vaikams šis kvapas kartais būna nepriimtinas. Net jei jūsų vaikas mėgsta česnakinius sumuštinius, bet kiti vaikai gali nevalgyti ar net pasipiktinti tokiais sumuštiniais.
  • Svogūnas- jį naudokite atsargiai, nes jo skonis patinka ne visiems svečiams. Ypač kai tie svečiai yra maži vaikai. Gimtadieniui pasistenkite paruošti sumuštinius be svogūno.
  • Venkite alergenų: braškių, citrusinių vaisių ir panašūs vaisių. Jie gali išprovokuoti svečių alergijas. Todėl gali kilti nemenkas nesusipratimas.
Sumuštiniai vaikams tinka vaiko gimtadieniui ar kitai šventei, tik juos reikia papuošti ypatingai ir šventiškai. Tam reikalui be reikalingos teminės atributikos: dekoracijų, balionų ar indų šventei, nepamirškite nusipirkti sumuštinių smeigtukų ar kitų papuošimų.

Structured Data, Review
Title: Sumuštiniai vaiko šventei ir ką reikia žinoti
Reviewed by www.idejosvaikugimtadieniui.lt
Rating: 3.5
Summary:
Description: Sumuštiniai vaikams ir ką reikia žinoti?

Komentarai yra išjungti.