Skubantiems: kaip pasiruošti vaiko gimtadieniui? | Vaiko gimtadienio planavimas

Vaiko gimtadienio planavimas gali būti smagus, net jei trūksta laiko

Vaiko gimtadienio planavimas prasideda ne tik nuo šventės datos išrinkimo, bet ir artėjančios dienos pajautimo. Kada tai nutinka?  Apie artėjantį vaiko gimtadienį tėvai pagalvoja ne vieną kartą per metus, bet likus dar daug laiko iki tos dienos. Tačiau realus vaiko šventės artėjimo suvokimas įvyksta maždaug prieš 1-2 mėnesius. Vaiko gimtadienio planavimas gali virsti dideliu rūpesčiu, jei esate labai užimti, o laiko tokiems darbams  tiesiog nebėra. Tokie atvejai tiesiog išmuša iš vėžių! Vaiko gimtadienio planavimas yra ne kartą aprašytas mūsų svetainėje, nes šis darbas reikalauja daug pasiruošimo.  Kai susiduriate su dideliu darbo krūviu ir vos spėjate paruošti vakarienę šeimai, pasiruošimas šventei tampa ypač sudėtinga problema. Kaip išspręsti laiko stokos bėdą? 

Vaiko gimtadienio planavimas ir pirkiniai

vaiko gimtadienio planavimas ir organizavimas, vaiko gimtadienis

Planavimo darbų paskirstymas ne tik išlaisvina nuo skubėjimo, bet suteikia bendrumo jausmą visai šeimai.

Daugiausia laiko  praryja lakstymas po parduotuves su pirkinių sąrašu. Turbūt ne viena mama ar ne vienas tėtis yra patyręs siaubingą laiko trūkumo jausmą, kuris atsiranda būtent pirkinių pirkimo metu. Ką daryti? Gal yra kokia paslaptis, kurios dėka pasiruošimas šventei tampa labai smagus ir malonus?  Pirkiniai patys prie jūsų durų neatsiranda, o juos reikia suplanuoti ir nusipirkti. Apsipirkimas parduotuvėse, vaikščiojimas iš vieno prekybos centro iš kitos, ilga prekių paieška- įmanoma tik naktimis ar  savaitgaliais. Balionus, teminius indus šventei ar dekoracijas visuomet norisi išrinkti tuomet, kai niekur neskubate. Apsipirkimas savaitgalį ir ne darbo metu ne tik sumažins įtampą, bet suteiks smagius pojūčius. O geros draugės, draugo ar šeimos nario draugija dar labiau palengvins šią užduotį. Vaiko gimtadienio planavimas ir laiko stoka išnyksta savaitgalį, kai esame labiau atsipalaidavę ir pailsėję, o ši mažytė šventės organizavimo paslaptis: Apsipirkti savaitgalį" suteiks geras emocijas ne tik tėvams, bet ir vaikui. 

Vaiko gimtadienio planavimas ir darbų paskirstymas kitiems šeimos nariams

Indai vaiko gimtadieniui, šventei, balionai, dekoracijos, teminė atributika,  teminis gimtadienis ar paprastas- šios mintys nuolat sukasi galvoje, kai artėja vaiko gimtadienio šventė. Darbų paskirstymas kitiems šeimos nariams yra dar viena iš sėkmingo šventės planavimo paslapčių. Protingas užduočių paskirstymas kitiems šeimos nariams išgelbėja ne tik nuo beprotiško skubėjimo, bet ir gali suteikti geras emocijas. visai šeimai. Visuomet yra smagu patikėti darbus vaiko tėčiui. Jis- toks pats svarbus šeimoje ir gali prisidėti nors mažomis pastangomis, kurios labai palengvins mamos dienotvarkę.  Kokie tai gali būti darbai? Gimtadienio šventės fotografavimas, maisto užsakymas ar atvežimas, torto parvežimas iš kepyklos visuomet suteikia bendrumo jausmą. O vaiko gimtadienis yra bendra užduotis, o ne vien mamos ar tėčio. Didesni šeimoje augantys vaikai taip pat gali sėkmingai prisijungti prie šventės darbų. 

Pasitelkite profesionalius šventės organizatorius, jei  laukiate didelės šventės

Ne tik krikštynose dalyvauja daug svečių, bet ir vaiko gimtadieniai gali būti grandioziniai. Vaiko gimtadienio planavimas bus sudėtingas, bet tokia šventė primins pasaką, kurioje kiekviena detalė sukuria ne tik gerą vaizdą, bet ir emocijas. Svečių kortelės, indų serviravimas, šventės temos sukūrimas yra ne visai lengvas dalykas. Todėl kreipkitės į specialistus ir profesionalius gimtadienio ar kitos šventės planuotojus, kurių paslaugomis pasinaudosite pagal savo galimybes. Net ir paprasti patarimai, indų, staltiesių spalvų derinimo patarimai jus išgelbės nuo nesėkmės.

     
Structured Data, Review
Title: Skubantiems: kaip pasiruošti vaiko gimtadieniui?
Reviewed by
Rating: 3.5
Summary: Kaip pasiruošti vaiko gimtadieniui ir kelios paslaptys?
Description: Kaip sumažinti laiko stoką ir išvengti karštligiško lakstymo po parduotuves

Komentarai yra išjungti.