Salotos vaiko gimtadieniui “Žuvis”

Pagaminkime štai tokią nuostabią žuvytę vaiko gimtadieniui. Puikiai tinks vandenyno, undinės, jūros, po vandeniu temomis. Aišku derinkite ir prie kitų temų. Pasitelkite vaizduotę. Šios salotos tinka tiek berniukui, tiek mergaitei. Sudėtyje yra virtų kiaušinių ir morkų.  Vaikai mielai valgo forminį gimtadienio maistą. Spėk apsižiūrėti, o gražiausių ir šmaikščiausių valgių jau ir nėra... Tokie tie mūsų vaikučiai. Valgo tai kas gražu ir aišku skanu.

Ingredientai:

Vištienos krūtinėlės virtos  - 2 vnt ; Virtų morkų  - 200 gramų; Sūris - 150 gramų; Kiaušinių baltymai  virti  - 5 vnt; Druska, pipirai, majonezas; 8 Krabų lazdelės- papuošimui; Žalių alyvuogių ,skirti papuošimui; Žalumynų dekoravimui.

GAMINAME SALOTAS: 

Supjaustome virtą vištos krūtinėlę, sutarkuojame morkas. Serviravimo lėkštėje dedame vištieną, ant viršaus morkas, ant jų sutarkuojame sūrį. Kiaušinių baltymus sutarkuojame burokėlių tarka ir sumaišome su majonezu. Užtepame šią masę ant sūrio. Ir ant viršaus sudėliojame pjaustytas krabų lazdeles. Suformuojame žuvies formą su iškilumu viršuje.

Komentarai yra išjungti.