Receptai vaikams, kurie nustelbs bet kokį maistą | receptai vaikams

Receptai vaikams, kurie nustelbs bet kokį maistą

Koks receptas ypač patinka vaikams? Koks jis turi būti? Sudėtingas ar paprastas? Kiekviena mama turi savus receptus ir juos išbando vaiko gimtadienio šventėje ar kasdieninėje virtuvėje. Labai mėgstami yra lengvi ir paprasti receptai, bet vaiko šventei ne viena mama išbando sudėtingesnius pyragų, užkandžių, maisto papuošimo, keksiukų receptus. Tačiau kokie receptai gali nustebinti vaiko gimtadienio šventės svečius ir ne tik papuošti vaiko šventinį stalą, bet ir būti be galo skanūs...? braskes_vaikams

Receptai vaikams, kurie nustelbs kitą maistą ir bus pirmi suvalgyti:

  • Vaisių vėrinukai vaikams (daugiau rasite čia)
  • Naminių ledų receptai vaikams
  • Keksiukų receptai su kremu
  • Pyrago receptas su vaisių papuošimu ir grietinėle
  • Torto receptai vaikams su guminukų papuošimais

Vaiko gimtadienyje vaiko šventinis stalui turi būti parūpinta kelios būtiniausios teminės šventinės atributikos detalių: teminė staltiesė, indai vaiko gimtadieniui, lėkštės, užkandžių indeliai ar dekoracijos.  Stalo serviravimas labai prisideda prie gimtadienio stalo bendro vaizdo, todėl negailėkite ir planuokite šventę iš anksto. Ant tokio stilingo  vaišių stalo, parinkite ne tik lengvus, bet ir vaikų mėgstamus receptus.

Vaiko šventės planavimas, organizavimas, gimtadienio erdvės ir vietos išrinkimas taip pat daug prisideda prie bendro šventinio stalo vaizdo. Juk daug linksmiau ir gražiau atrodys maistas žaidimo kambaryje, nei įprastame vaiko kambaryje.

Todėl receptai vaikams gali būti ieškomi pagal šiuos  kriterijus: 

Ieškokite originalių maisto receptų idėjų

Receptus galite sukurti ir patys, pasinaudokite savo kūrybiniais sugebėjimais ir sukursite skanius patiekalus vaiko gimtadieniui. 

Atkreipkite dėmesį į greitus ir lengvus receptus

Tokie receptai visuomet praverčia, kai gaminat, kepate ar verdate daugiau nei vieną patiekalą. Ne visuomet pavyksta iškepti sudėtingą pyragą ar tortą vaiko šventei, keksiukus ir sausainius. Apribokite receptų kiekį.    

Komentarai yra išjungti.