Pyrago receptas, kuris jus nustebins “Gimtadienio kepurė”

Ieškote kažko originalaus vaiko gimtadieniui? Norite nustebinti vaiko svečius? Paprasti pyragai pradeda prarasti susižavėjimo keliančius vaikų žvilgsnius, todėl siūlome įdomesnį variantą.  Šis receptas puikus savo paprastumu.  Viskas kas jums reikės tradicinio biskvito recepto ir kepurės papuošimui saldainiukų ir balto šokolado. 

Ingredientai: 

150 g.  Miltai ,  200 g.  Cukrus,  3 Kiaušiniai,  1 arb. šaukštelis kepimo miltelių,

Papuošimui: 

200 g. balto šokolado,  80 ml. riebios grietinėlės,  Spalvotų pabarstukų ar saldainiukų,  

Kepame biskvitines kepures: 

Kiaušinių baltymus išplakti atskirame inde su cukrumi, kol masė padidės tris kartus.  Kai masė gražiai išsiplaka iki standumo, sudėkite kiaušinių trynius ir šiek tiek paplakite. Išjunkite mikserį ir atsargiai ranka įmaišykite sijotus miltus ir kepimo miltelius. Įspauskite citrinos sultis ir nutarkuokite jos žievelę. Nepamirškite, kad prieš naudojimą citrina turi būti apdorojama sodos vandeniu. Supilkite tešlą į gimtadienio kepuraites ir sustatykite smaigaliu į apačią į groteles.  Kepkite 190 laipsnių temperatūroje kol gražiai pagels. Tai truks apie 35 minučių. Ataušinkite biskvitus ir nulupkite popierių. 
159

Foto šaltinis bhg.com

159

Foto šaltinis sugarhero.com

Puošiame:  Pasidarykite šokolado ganašą. Užkaitinkite grietinėlę iki virimo ir užpilkite ant sulaužyto šokolado. Šis ganašas yra puikus savo nuostabiu šokolado kvapu ir tirštumu. Palikite kremą šaldytuve apie 25 minutes, tegul sustingsta. Tuomet aptepkite juo biskvitines kepuraites ir papuoškite saldainiais.  Tai puikus pyragų receptas vaiko šventei! Skanaus!

Komentarai yra išjungti.