Praūžusi robotiados šventė sudomino lankytojus dovanų idėjomis

Robotiados šventėje šurmuliavo ir ieškantys dovanų idėjų vaikams

Mažieji išradėjai, kuriantys ar besimokantys kurti robotus,  smalsuoliai  kovo 24- 25 dienomis lankėsi robotikos šventėje "Robotiada 2017".  Šiais metais į Vilniaus Siemens areną skubėjo jaunieji kūrėjai su palaikymo komanda, dalyviai išsiskyrė išskirtinėmis vardinėmis kortelėmis. Pakalbinti dalyviai noriai dalinosi patirtimi, pasakojo apie jų sukurtų robotų galimybes, stengėsi parodyti jų privalumus.  Į šventę atvyko tėveliai su vaikais, kurie dar nelanko, bet ateityje planuoja  pasirinkti panašius būrelius ar užsiėmimus. 

Ši šventė - suartina mokslą, tėvus ir vaikus. Tai dienos, kurių metu galima susipažinti su šios srities naujovėmis, pamatyti moksleivių sukurtus robotus, bei pabandyti juos kontroliuoti. Taip pat šiomis dienomis šurmuliavo norintys ne tik pamatyti, išbandyti, bet ir pabendrauti su bendraminčiais. O laukiantiems vaiko gimtadienio taip pat rado naudingų idėjų.  Šventėje buvo galima ne tik pamatyti, bet ir įsigyti dovanas: knygą apie kompiuterinį programavimą mažiesiems skaitytojams: autorius: Linda Liukas " Labas, Rube! Programavimo nuotykiai" ar nusipirkti konstruktorių rinkinių, prisigaudyti idėjų vasaros stovykloms. Auksinių ir sidabrinių šventės bilietų savininkams teko dovanėlės- mini konstruktorių rinkinukai. 

robotiada renginys

Mažųjų lankytojų dėmesį prikaustė robotai Kamanė ir Optimas, kurie kvietė bendrai nuotraukai

Daug dėmesio sulaukė didieji robotai "Optimas" ir "Kamanė" su kuriais buvo galima nusifotografuoti, o prie įmonės "Tellia Lietuva foto sienos rikiavosi būrelis lankytojų. Visi norėjo įamžinti save nuotraukoje su  animacinių filmų  herojais.

robotika1

Autorius Linda Liukas knygos " Labas, Rube! Programavimo nuotykiai" pristatymo stendas

robotika robotika2

 robodiada 

Komentarai yra išjungti.