Vaiko gimtadienio torto papuošimas per 5 minutes

Kaip greitai papuošti tortą? Norite iškepti tortą vaiko gimtadieniui, tik neramu dėl ilgai trunkančių cukrinių papuošimų padarymo? Norint greitai papuošti tortą reikia panaudoti pirktinius papuošimus: cukrines gėles, pabarstukus, saldainiukus, guminukus ir kita.  Tačiau jei vaikas pasirenka gimtadienio temą, dažniausiai nori ir torto primenančio tą  temą. Nepatyrusioms kepėjoms, tai padaryti- nelengva užduotis. Cukrinė masė neretai pasidaro tąsi ir visai nesigauna norimas personažas.  Valgoma dekoracija ant torto- tai norimas vaizdas iš foto nuotraukos. Padaryti paprasta ir nesudėtinga. Tokios dekoracijos uždėjimas truks ne ilgiau, kaip 5 minutes. O papuošus torto šonus  spalvotais trupiniais, bus dar gražiau. 
greiti papuošimai tortui

Valgomos dekoracijos pvz. iš www.valgomosdekoracijos.lt

Norint papuošti tortą su valgoma dekoracija jums reikės: 

1 naminio torto,  1 valgomos dekoracijos,  1/2 puodelio kokoso spalvotų drožlių, kremo ar trupinių torto šonų papuošimui logotipas

Gaminame: 

Torto šonus aplyginkite kremu, kad neliktų duobių ir nesimatytų biskvitai. Torto viršų išlyginkite specialia torto apdailai skirta mentele ar tiesiog peiliu. Paviršius turi būti lygus ir gražus.  Uždėkite valgomą dekoraciją ant torto ir lengvai paspauskite, kad ji priliptų. Apibarstykite torto šonus trupiniais ar apipurkškite kremu. Štai kaip viskas lengva ir paprasta.  Tokio papuošimo uždėjimas ant torto truks ne ilgiau nei 5 minutes. Jo dėka tortas atrodys įspūdingai ir savo išvaizda visai nenusileis pirktiniams tortams ir žinoma jūs sutaupysite pinigų.           

4 komentarai

 1. simona

  o kur gauti tokia dekoracija?

 2. admin

  specializuotose parduotuvėse

 3. admin

  arba konditerinėse parduotuvėse, tikrai yra prekiaujančių

 4. Ausra

  o gal kas gali patarti .. kur pvz Vilniuje ar Klaipedoje yra tokiu parduotuviu?

Palikite komentarą