Princesės teminis gimtadienis

Princesės gimtadienis- užburiantis ir kartu paslaptingas. Žavi savo dekoracijų spalvomis ir idėjomis. Mergaitės gimtadienis mamai yra tikra užduotis. Dekoruojant gimtadienio stalą tenka išsirinkti pagrindines spalvas (dažnai naudojama žydra ar rausva) ir prie jų priderinti derančias spalvas.

Šio teminio gimtadienio šventė privalo turėti pilies, karūnos, princesės suknelės dekoravimo elementų. Tai gali būti paprasčiausi žaislai, plakatai, nuotraukos, kurie suteiks tam tikrą nuotaiką mergaitės šventei. 

teminis personazas vaikams

Nuotraukos: www.personazaivaikams.lt

Labai dažnai teminio gimtadienio personažas yra princesė. Su šiuo teminiu personažu yra sukurta daug pasakų, animacinių filmų, herojų. Kodėl mergaitės taip noriai kviečia teminį personažą "Princesė"? 

Šis teminis personažas- linksma, su dailia princesės suknele mergina. Su ja turi būti linksma ir smagu. Taip vaikai galvoja. Nes visos pasakos ir istorijos byloja viena, kad princesės yra gražios ir su jomis yra smagu. Šis personažas mergaitėms labai patinka dėl kelių priežasčių: 

  • Mergaitė mėgsta animacinius filmus su princese,
  • Mergaitė mėgsta puošnias sukneles, 
  • Mergaitei patinka mergaitiškos pasakos apie princeses, 

Žaidimo kambariuose jūs galite užsakyti bet kuriuos teminius personažus mergaitėm, bet mergaitės labai dažnai pasirinks "Princesės" teminį personažą. 

Kol kas komentarų nėra.

Palikite komentarą