Pasakiška idėja jūsų vaiko gimtadieniui ar kitai šventei

  • 2
  • zylutes
  • 3
  • 1

Kiekvienais metais mūsų mintys tos pačios – kaip surengti tobulą ir linksmą gimtadienį vaikui. O tobulas gimtadienis yra kupinas pasakiškų dovanų idėjų. 

Kokią temą sugalvoti? Kokius žaidimus pasiūlyti? Tokie klausimai aplanko dažną mamytę, laukiančią vaiko šventės. Visuomet norisi pasiūlyti pasakiškas, bet tradicines idėjas: žaislus, paveikslus, fotografijas ar ką kito įdomaus. 

zylutes

El. parduotuvė www.zylutes.lt

O gal šiais metais pakvieskite vaikučius į jų mažąjį pasaulį – miestelį, kuriame maži žmogeliukai gyvena kartoniniuose pasakų nameliuose, aplinkui skraido muilo burbulai, ore tvyro cukraus vatos kvapas?

Tie geraširdžiai maži žmogeliukai turi labai daug kūrybinės veiklos: dažo kartoninius namukus, juos puošia  pagal savo beribę fantaziją. Namukus jie spalvina pieštukais, kreidelėmis ar flomasteriais, o paėmę į rankas teptukus kruopščiai tapo ir lieja vandeninių dažų ar guašo spalvas... Taip gaunasi šie pasakiški nameliai vaikų žaidimams. 

Gimimo diena yra tokia ypatinga ir svarbi kiekvienam mažyliui. Leiskite tą dieną jiems pasijusti  suaugusiais, dideliais, savo mažo pasaulio kūrėjais...3 Kartoninius namelius su nuolaida ir įvairios atributikos gimtadienio šventei galite įsigyti lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų e-parduotuvėje www.zylutes.lt.     

2 komentarai

  1. Asta

    Iš zylučių pirkome kartoninį namelį. Tikrai kokybiškas, nenusivylėme.

  2. Asta

    Iš zylučių pirkome kartoninį namelį. Tikrai kokybiškas, nenusivylėme.

Palikite komentarą