Lipdukai gimtadieniui: ne tik lengva priklijuoti | Lipdukai šventei

Lipdukai šventei ar gimtadieniui- greita dekoravimo idėja

Konkursas " Gimtadienio atributikos idėja, kurią norisi pakartoti" tęsiasi.  Pristatome konkurso dalyvį:  " Limpo Limpo lipdukai" : nuotaikingi ir įvairių formų limpantys atvaizdai.  Jų  pagalba lengvai ir greitai papuošite ne tik  vaiko gimtadienio stalą.  Lipdukai šventei yra viena iš greitų šventės dekoravimo idėjų. Juos lengva priklijuoti prie daugelio paviršių. O buteliukai, stiklinės ar stiklainiai su mėgstamu personažo atvaizdu atrodys stilingai. Tiems, kas mėgsta tokias idėjas, ar būtent šiuos lipdukus-  jau galite balsuoti FB erdvėje. 

Lipdukai šventei jums patiks, nes:

  • Šie Limpo Limpo lipdukai lengvai klijuojasi, todėl greitai papuošite jūsų dukros gimtadienio  šventės stalą.  
  • Lipdukai šventei limpa prie įvairių paviršių: medžio, medžiagos, popieriaus ar stiklo, todėl juos lengva pritaikyti dekoruojant šventę.
  • Lipdukai gimtadieniui- greita dekoravimo idėja, todėl ją ne vienam norisi pakartoti.
  • Žaismingi lipdukai su balerinos atvaizdu suteiks gimtadienio stalui spalvų ir mažosioms viešnioms džiaugsmo!
  • Lipdukų rinkiniuose  galima rasti ir papuošimus keksiukams arba tortams. O  lipdukai stiklinėms  ar buteliukams turi  specialiai skirtą vietą vaiko  vardui užrašyti.
  • Lipdukai šventei: gali būti ypač dideli! Tarp įvairių dydžių lipdukų galima rasti ir ypač didelio formato:  10 cm skersmens lipdukus, kurie gali puikuotis ant jubiliatės marškinėlių,  langų , sienų , namų ar durų  Paprasta, spalvinga, nuotaikinga!
Structured Data, Review
Title: Lipdukai gimtadieniui: ne tik lengva priklijuoti
Reviewed by
Rating: 3.0
Summary:
Description:

Kol kas komentarų nėra.

Palikite komentarą