Gimtadienio tema “Žmogus voras” ir saldus teminis desertas

Deserto receptas gimtadienio temos "Žmogus voras "

Receptas:

Jums reikės: 

2 pak. raudonos spalvos želė,  0,250 ml šalto virinto vandens 150 ml. kondensuoto pieno ,  1 pak.  želatinos  0,5 litro mėlynos spalvos gaivos (cukrus, vanduo ir mėlynos spalvos valgomieji dažai),  Taurių desertams,  Šaukštelių, 

Gaminame: 

Padarykite raudonos spalvos želė iš pakelių pagal nurodytas instrukcijas. Šaltame vandenyje išbrinkinkite želatiną. Tai truks apie 10 minučių.  Baltos spalvos želė: Vandenį su pusė kiekio želatinos (maždaug 2 valg, šaukštai) išbrinkinta  pašildykite vandens vonelėje. Kai neliks želatinos gabaliukų, tuomet želė paruošta. Supilkite į šį skystį kondensuotą pieną ir gerai išmaišykite.  Mėlynos spalvos želė: Į gaivą įdėkite pora šaukštų želatinos ir išbrinkinkite. Kai išbrinks, pašildykite vandens vonelėje kol želatina ištirps. Atsargiai! Neperkaitinkite. 

Modeliuojame desertą:

Pilame melsvos spalvos želė, pastatome į šaldytuvą, kad sustingtų. Kai pirmas sluoksnis bus sustingęs. Užliekite baltos spalvos sluoksnį, kai šis sustings, užliekite raudonos spalvos sluoksnį.  Šis receptas yra puikus, išmėginkite! 
7fbaf4fb66607d9a69898addc4216dd2

Foto šaltinis catchmyparty.com

Kol kas komentarų nėra.

Palikite komentarą