5 Lengvi žaidimai vaiko gimtadieniui ar kitai šventei

Žaidimai- yra smagi vaiko šventės dalis ir nuo jos priklauso, ar turiningai vaikai praleis laiką. Per gimtadienį rekomenduojama organizuoti ne mažiau kaip tris žaidimus, įskaitant ir mįsles, galvosūkius. Nuo vaikų skaičiaus nepriklauso žaidimų skaičius. Dažnai būna taip, kad kuo daugiau vaikų, tuo greičiau jie pavargsta, nes tenka laukti savo eilės, kol sužais žaidimą.

1 Žaidimas " Pastatyk piramidę"

Reikalingos priemonės: vienkartinės stiklinės 10 vnt. Kaip žaisti žaidimą? reikia išdėlioti stiklines piramidės principu. 4 vienetai stiklinių apačioje, trečiame aukšte 3 stiklinės,  antrame aukšte 2 stiklinės, pirmame aukšte- 1 stiklinė. Laimi tas, kuris per trumpiausią laiką pastato piramidę.

2. Žaidimas " Lipnūs lapeliai"

Reikalingos priemonės: lipnūs lapeliai Kaip žaisti žaidimą? Vedantysis duoda startą ir vaikas turi priklijuoti ant kito vaiko kuo daugiau lapelių. Laimi tas kuris, daugiau priklijuoja.

3.  Žaidimas " Suverk Barankytes

Reikalingos priemonės: Barankytės ir medinis iešmelis Kaip žaisti žaidimą? Vedantysis duoda startą ir vaikai turi įsikąsti medinį iešmelį ir be rankų pagalbos kuo greičiau suverti barankytes ant iešmo. Laimi tas, kuris daugiau suveria barankyčių.

4. Žaidimas "Spurgų valgymas"

Reikalingos priemonės: Spurgos ir medinė lazda Kaip žaisti žaidimą? Suverti spurgas ant lazdos ir duokite komandą sustoti visiems vaikams prie lazdos ir išsirinkti po spurgą. Duodamas startas ir vaikai be rankų pagalbos turi suvalgyti spurgą per nustatytą laiką. Laimi tas, kuris suvalgė daugiausia spurgos.

5. Žaidimas "Kas pirmas perneš balioną?"

Reikalingos priemonės: pripūsti balionai,  Kaip žaisti žaidimą? Tegul vaikai sustoja į vieną eile, duokite startą ir vaikai tarp kojų įsikiše balioną turi kuo greičiau pernešti į nurodytą vietą. Laimi tas, kuris greičiausiai perneša.  Lengvi žaidimai vaikams- išsigelbėjimas tėvams, kuriems trūksta laiko paruošti sudėtingesniems žaidimams. Be to, jei pritrūko laiko, visada po ranka atsispausdinkite šiuos žaidimus. Tikrai vaikai mielai žais ir bus laimingi!        

Kol kas komentarų nėra.

Palikite komentarą