Penkios taisyklės, kaip išsirinkti žaidimų kambarį vaiko gimtadieniui ar kitai šventei

Organizuodami  vaiko gimtadienį,  kartais gali atrodyti, kad šis darbas  nelengvas uždavinys mamai, ypač jei tai pirmasis vaiko gimtadienis. Prisiminkite, nesvarbu kaip jums sekasi planuoti vaiko šventę, bet vaikas turi didelius lūkesčius šią dieną! Nenuvilkite jo.  Jei norite sutilpti su vaiko gimtadienio planavimu savo užimtame tvarkaraštyje, griežtame biudžete ir išlaikyti save patenkintą,  galite surengti vaiko gimtadienį žaidimų kambaryje. Vaikų žaidimų kambariai leidžia jaukiai įsikurti ir nesukti galvos dėl namų sutvarkymo po šventės.  Jei jau turite numatę, kuriame žaidimo kambaryje švęsite vaiko šventę, suplanuokite vaiko gimtadienį ir  mėgaukitės!
party_5689_large

Foto šaltinis ohhappyday.com

Štai jums penkios taisyklės, kurias turite prisiminti, kai rinksitės žaidimų kambarį vaikui ir jo svečiams: 

1. Atstumas nuo namų

Kai rinksitės žaidimų kambarį, rinkitės ne taip toli nutolusius nuo namų žaidimo kambarius. jei ką pamiršite, visada greitai grįšite namo. Pasirenkant atstumą pagalvokite, kokia patogi vieta būtų ir jūsų svečiams, kad išvengtumėte nepatenkintų vaikų tėvelių žvilgsnių. Geriau važiuoti švęsti gimtadienį ten, kur patogu privažiuoti ir prie pat išlipti. 

2. Žaidimo kambario dydis

Suskaičiuokite, kiek svečių bus vaiko gimtadienyje ir perskambinkite artimiausius žaidimo kambarius. Išsirinkite tik tokį, kuriame bus erdvu jūsų šventės dalyvių skaičiui. Nenuomokite mažų patalpų. Tai visai nepatogu ir erzina. 

3. Žaidimo kambario kaina

Atsižvelkite į savo biudžetą ir pagalvokite, kokią sumą skirsite žaidimų kambariui. Nuspręskite, kiek valandų nuomosite. Gal pavyks išsiderėti ir nuolaidą. 

4. Pramogų įvairumas ir tinkamumas pagal amžių

Renkantis kambarį nepatingėkite peržvelkit internete žaidimo kambario nuotraukas. Tai apsaugos jus nuo netinkamo pasirinkimo. Rinkitės, tik tuos žaidimo kambarius, kuriuose gausu žaidimų ir pritaikyti pagal amžių. Dažnai žaidimų kambariai suskirsto kambarį pagal amžiaus žaidimų inventorių. Kai išsirinksite pasitikslinkite, ar norimi žaidimai bus, nes dažnai dėl nusidėvėjimo, inventorius būna pakeičiamas. 

5. Maistas ir tortas žaidimų kambaryje

Būtinai pasitikslinkite, ar galite maistą atsinešti. O jei maistą planuojate užsakinėti, tai ar galėsite užsakinėti, tik iš žaidimų kambario tiekėjų ar ir iš kitų. Kai kurie žaidimų kambario savininkai sudaro savo kambario taisykles dėl maisto žaislų inventoriaus. Pasitikslinkite.  O išsirinkę vaiko gimtadieniui žaidimų kambarį linksmai atšvęskite!    

Komentarai yra išjungti.