Originalus šventės vietos pasirinkimas: realūs atsiliepimai ir vertinimai portale ,,Vaiko diena”

Viena iš projekto „Vaiko diena“ vadovių ir mamų Rasa Čabaniuk paklausta, ar paprasta surasti naudingą informaciją apie vaiko gimtadienio šventės vietą  sako, kad susidūrė su informacijos stoka tiek apie žaidimų kambarius, laisvalaikio erdves, darželius, tiek apie visas reikalingiausias paslaugas vaikams. Nesinorėjo betiksliai leisti laiką forumuose ir ieškoti atsiliepimų, nes tai atima daug laiko. Todėl ir gimė mintis sutalpinti naudingą informaciją vienoje vietoje, kad būtų patogu rasti informaciją tėvams auginantiems vaikus.

Portalas www.vaikodiena.lt neseniai atšventė savo pirmąjį gimtadienį, tačiau jame daug realių atsiliepimų apie žaidimo kambarius ar kitas šventės vietas. Jūs galite ne tik originaliai pasirinkti šventės vietą- įvertindami realius kitų tėvų atsiliepimus, bet ir patys išreikšti nuomonę apie jums aktualias vaiko gimtadieniui skirtas vietas: žaidimo kambarius, pramogų parkus, laisvalaikio ir kūrybines erdves, aktyvias pramogas, kavines, muziejus, teatrus ir kitas pramogas. Patogu yra tai, kad svarbi ir aktuali informacija apie paslaugas vaikams yra vienoje vietoje: adresai, kontaktai, įmonės skelbiamos naujienos ir akcijos, konkursai, atsiliepimai ir vertinimai.Pagrindinis

Be to, tai puiki galimybė pasiskaityti ne tik apie įmones ar paslaugas, bet ir psichologinius ar su vaikų ugdymu bei auklėjimu susijusius straipsnius. Kiekvieną dieną yra talpinama mamoms ir tėveliams aktuali informacija.

logotipas

Atsiliepimų, vertinimų ir nuomonių katalogas Vaikodiena.lt

Dar viena puiki naujiena, kurią rasite šiame portale yra ypač aktuali tėvams: galimybė rasti informaciją ir vertinti visus Lietuvos vaikų medikus. Ne tik atsitikus nelaimei, bet ir iškilus sveikatos problemoms. Skaitytojai taip pat gali išreikšti ir  savo nuomonę apie šios profesijos žmones. Tokia informacija padės sukaupti teigiamą ar neigiamą informaciją apie Lietuvos vaikų medikus. Bus daug paprasčiau išsirinkti šios srities specialistą ir tuomet išvengsime nekokybiško gydymo pasekmių.

Kadangi visi mėgsta konkursus ar akcijas, todėl pasmalsavau  ar jų skaitytojai ras ,,Vaiko dienoje”?

,,Mūsų projekte akcijas ir nuolaidas tėveliams teikia ir skelbia patys paslaugų teikėjai, todėl jų būna beveik visuomet. Taip šeimos turi galimybę plačiau sužinoti apie stovyklas, gimtadienių šventimo vietas ar aktyvų laisvalaikį ir pirmieji pasinaudoti nuolaidomis”.

Beje,  buvome patikinti, kad skaitytojams nuolatos yra vykdomi  mini konkursai, kuomet galima laimėti vieną ar kitą prizą. Organizuojami ir dideli projektai – konkursai mokymo bei ugdymo įstaigoms, kaip pavyzdžiui, piešinių konkursas darželinukams „Darželis – antrieji mūsų namai“. Šiuo metu yra ruošiamas konkursas visos Lietuvos mokykloms.

Ateities horizontuose portalo kolektyvas planuoja skaitytojus nuolat džiuginti vis naujesniais informaciniais straipsniais ir  konkursais mūsų mažiesiems. Ketina vykdyti ir edukacinę veiklą, reitinguoti ir padėti atsirinkti geriausias stovyklas, mokyklėles ar žaidimų kambarius. Taip tėvai galės išsirinkti pačią kokybiškiausią paslaugą.

Ką tik sutikome Naujuosius metus. Vėl lauksime vaiko gimtadienio ar kitos šventės ir tikėkimės šis naujas ir originalus būdas išsirinkti vaiko šventės vietą įneš naujų vėjų interneto paslaugų horizonte.  Baigiant pokalbį su šio projekto vadovėmis  Rasa ir Kristina teliko paklausti, ko palinkėtų portalo skaitytojams 2016 metų proga?

www.vaikodiena.lt portalo lankytojams palinkėtume nebijoti iššūkių, svajoti ir, svarbiausia, kokybiškai ir kuo daugiau laiko praleisti su savo šeimomis! Keliaukite ir aplankykite visus Lietuvos miestelius, išbandykite kuo daugiau naujovių, pramogų, nebijokite eksperimentuoti kartu su savo vaikais. Apie visus laisvalaikio malonumus bei kitų tėvelių patirtis galite pasiskaityti mūsų portale.

Dėkojame Vaikodienos portalo kolektyvui už pasidalintą patirtį. Linkime visiems gražių akimirkų.

3 komentarai

  1. Asta

    Sudomino, kas tai?

  2. Jolka

    Kaip ten užpildyti?

  3. Giedre

    Visai gera paieška, buvau atsidariusi, gal reiktų geresnio filtravimo