Nustebsite: spurgos šventei, kurias sveika valgyti | Receptai vaikams

Receptai vaikams iš palankių sveikatai produktų

Vaiko šventei galima paruošti daug ir įvairių skanėstų: saldžių, sočių, gražių. Receptai vaikams vilioja savo spalvingumu, kuris pritraukia dėmesį ir skatina paragauti. Kokie tai receptai? Jie gali būti ne tik greitai pagaminami, bet ir sveiki. Jau žinoma nuo seno, kad vaikai mėgsta saldesnį, papuoštą vaisiais ar saldumynais maistą. Receptai vaikams gali būti paprasti, jei darysite iš paprastų produktų. Tokių kaip obuoliai, kriaušės, bananai, apelsinai. Ir juos visus yra sveika valgyti! Argi ne nuostabu? Susipažinkite su su spurga, kurią yra sveika valgyti. Vaiko gimtadienio šventinis privalo būti šiek tiek sveikesnis. Atributika šventei: balionai, gražios lėkštės, stilingos dekoracijos, dailios servetėlės, vėliavėlės sukurs jums gimtadienio stilių, o maistas- parodys jubiliato pomėgius ir pasirinkimo skonį.  Pasiruoškite iš sveikų produktų sukurti skanias spurgas, kurias vaikai dievina! Kol vaikas yra mažas, kas bus ant mažylio stalo, nusprendžia mama ar tėtis. O sveiki produktai kartais nenusileidžia spalvingumu ir skoniu pirktiniams saldainiams, pyragams. Svarbiausia, kad juos- sveika valgyti. obuoliai2

Šios spurgos nėra tikros spurgos, bet vaikai su pasimėgavimu jas valgys. Tai ne mielinės, bet pagamintos iš paprasto obuolio. O kremas- sūrio ("Mascarponės") ar graikiškos jogurto. Pabarstukai suteikia šiek tiek saldumo ir kelia vaikams apetitą. 

Šių spurgų receptas vaikams- sužadina ir vaizduotę. Gaminti jas yra lengva. Nuplaukite obuolius, nulupkite, išimkite peiliu obuolių sėklas (tai lengva padaryti specialiu obuolio įrankiu). Supjaustykite griežinėliais, užtepkite sūrio ar jogurto ir apibarstykite  spalvotais pabarstukais. Skanių ir sveikų spurgų!

Ingredientai: 

  • Obuoliai
  •  Sūrio kremo ar graikiško jogurto
  • Pabarstukai
 
Nuotraukos ir idėja: hellowonderful.co

Komentarai yra išjungti.