Naujiena vilniečiams: visa teminė gimtadienio atributika po vienu stogu

Planuojate teminį vaiko gimtadienį? Tuomet žinote, kad jums reikės teminės gimtadienio atributikos: vienkartinių indų, balionų, staltiesės, teminių dekoracijų, užkandžių indelių, gėrimų šiaudelių ir kitų šventei būtinų prekių. Vaiko šventė mamoms yra tikras laiko ir kantrybės išbandymas. Norisi gražios ir įsimintinos šventės, bet apima šiek tiek nerimo jausmas, kai supranti, kiek daug laiko užtruks bėgiojimas po parduotuves. Žinoma, tai nutinka tuomet, kai užklystate į nedideles  prekių asortimentu prekiaujančias parduotuves.

Džiugi naujiena- vilniečiai  jau turi galimybę nusipirkti gimtadieniui reikalingą teminę atributiką naujai atsidariusiame  prekybos salone, Žvėryno mikrorajone (Sėlių g. 39), kuriame rasite gausų prekių asortimentą po vienu stogu. Salonas duris atvėrė  nuo lapkričio mėnesio.

Party House (1)

Gimtadienio teminės atributikos salonas "PARTY HOUSE- namai", Žvėryno mikrorajone, Vilniuje

 

Kai sužinojome apie naujai atsidariusią parduotuvę, atlikome nedidelį eksperimentą. Paskambinome į parduotuvę pirkėjo vardu ir įvardinome, kad reikia teminės atributikos vaiko gimtadieniui ir ar tikrai viską rasime pas juos. Atvykus mus pasitiko maloni pardavėja, o dar labiau nustebino gimtadienio prekių gausa: daug lentynų, kuriose puikavosi daugybės spalvų vienkartiniai indai, staltiesės, teminės dekoracijos, daugybė balionų ir kitų puikių prekių. Manau, kad tikrai čia verta apsilankyti ruošiantis šventėms.

party house inside baloon

„PARTY HOUSE- namų“ - stilingos interjero detalės

Teminės gimtadienio atributikos saloną įkūrė UAB ,,PARTY INBOX" su partneriais UAB „Ponas Balionas“.  Įmonė jau beveik 4 metai vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą šventine atributika ir dekoracijomis bei administruoja el. parduotuvę www.partyinbox.lt.  Savo klientams siūlo itin kokybišką bei išskirtinį asortimentą, kuris yra  tiesiogiai importuojamas iš stambiausių pasaulio gamintojų. Todėl šie pardavėjai, gali pasiūlyti nuolat atsinaujinančią dekoracijų įvairovę. Šio verslo savininkai naują prekybinę erdvę pavadino „PARTY HOUSE- namai“, nes anot jų, šis salonas yra vieta, kurioje gyvena šventės. Visi apsilankę klientai galės ne tik viską apžiūrėti bei įsigyti, bet bus ir dėmesingai aptarnauti. O taip pat turėsite galimybę prisėsti ant sofutės ir paieškoti idėjų šventėms vartydami katalogus.               

Beje, vilniečiai, paskubėkite, nuo kitos savaitės iki pat Šv. Kalėdų, šiame salone apsiperkantys klientai bus vaišinami naminiais kalėdiniais skanėstais. Prekybos salono

,,PARTY HOUSE- namai“ atstovų žodžiais tariant:

„Norime, kad klientai pasijustų lyg namuose, kuriuose kvepia meduoliais ir Kalėdomis“.  

  Straipsnio autorė - Lina Latvaitienė, Straipsnio stilistika ir redagavimas- Renata Kisnierienė  

Komentarai yra išjungti.