Naujas atradimas : vaiko šventė ir kukurūzų spragėsių skonių idėjos

Kodėl mums patinka spragėsiai?

Kukurūzų spragėsiai- traškūs, o jų valgymas primena akimirkas iš mėgstamo filmo seanso.  Jie gali būti saldūs ar sūrūs, įvairių skonių ir konkuruoja su bulvių traškučiais ar guminukais. Tai nėra visai sveikas pasirinkimas, bet  jei valgysime ne dažniau kaip vieną kartą per metus- patirsime daug smagių skonių atradimų. Atributika šventei turi pasiūlymų ir spragėsių mėgėjams: spalvoti indeliai, puodeliai papuoš gimtadienio stalą. Visas smagumas valgant kukurūzų  spragėsius - jų traškumas. O vaiko gimtadienis - galimybė stalą numarginti spalvotais kukurūzų spragėsių indeliais. Nėra nieko paprastesnio, kaip kukurūzų spragėsių puodelių sudėliojimas ant stalo, nes jų pačių spragėsių galima nusipirkti jau paruoštų.  Vaiko šventėje galite juos  patiekti skirtinguose dėžutėse ar puodeliuose. Surūšiuokite juos  pagal skonį, patiekite dideliame inde ar mažuose maišeliuose, kibirėliuose ar kur tik jūs sugalvosite.  Kelių skonių kukurūzų spragėsiai šventei gali būti visai smagu, jų traškesys primins vaikystės gimtadienį.Vaikai mielai ragauja viską iš eilės, todėl jie norės išragauti ne tik šokoladinį skonį, bet gal ir karamelinį. Ir būkite tikri, vaikai mielai juos skanaus, jei suteiksite jiems spalvingą išvaizdą! Jei patinka greiti receptai vaikams, paspauskite šią nuorodą. 

Kukurūzų spragėsių skonių idėjos:

Kukuruzų spragėsiai su baltu šokoladu

Funfetti-Cake-Batter-Puffcorn

Foto šaltinis chef-in-training.com

Ingredientai:

2 pakeliai kukurūzų spragėsių (spraginti mikrobangų krosnelėje)  50 g. sviesto,  100 g. balto šokolado,  20 g. cukraus pudros,  pakelis spalvotų pabarstukų,   

Gaminame:

Kukurūzus įdedame į mikrobangų krosnelę ir leidžiame jiems pukšėti tol, ko išgirsime retėjantį jų spragėjimą. Aišku, galite juos gaminti ir keptuvėje ar puode.  Šokoladą ištirpinkite ir įdėkite sviestą. Išmaišykite iki vientisos masės ir supilkite ant kukurūzų spragėsių. Įsijokite cukraus pudrą ir viską išmaišykite. Gausis puikūs kukurūzai su saldžia ir traškia plutele. Kol nesustingo apibarstykite pabarstukais. Sudėkite į užkandžių indelius.  Kukurūzų spragėsiai puikus pasirinkimas vaiko gimtadieniui, pasirinkite ir neabejokite!

Kukurūziniai ledai

1b6313bf9fd53a2693ae62ca8c6b0687

Foto šaltinis cookiesandcups.com

Ingredientai:

2 pakeliai kukurūzų spragėsių (spraginti mikrobangų krosnelėje)  50 g. sviesto,  1 didelis pakelis zefyrų ("Marshmallows"), pakelis pabarstukų,  vaflinių ledų indelių, 

Gaminame:

Įdedame kukurūzus į krosnelę ir palaukiame kol jie išspragės. Kai taip įvyks, pasiruoškite puodą. Į jį įdėkite sviestą ir kaitinkite, įdėkite zefyrus. Intensyviai maišykite puode ir laukite kol ištirps. Apliekite šia mase spragėsius ir išmaišykite. Apibarstykite pabarstukais irr suformuokite rutuliukus tokio dydžio, kad tilptų ledų vafliniuose indeliuose. Įdėkite į vazą ir džiaukitės vaiko švente. 
2f7f608f2c8ebc925e96464adcf3548e

Foto šaltinis somethingswanky.com

Rožiniai spragėsiai kibirėlyje

Ingredientai:

2 pakeliai kukurūzų spragėsių (spraginti mikrobangų krosnelėje)  150 g. balto šokolado,  50 g. sviesto,  rausvų valgomųjų dažų,   
 
2012032304

Foto šaltinis n peanutblossom.com

Spragėsiai su M&Ms saldainiukais Ingredientai: 2 pakeliai kukurūzų spragėsių (spraginti mikrobangų krosnelėje)  150 g. balto šokolado,  pakelis M&Ms" saldainiukų,  pakelis spalvotų pabarstukų,  Gaminame: Viską darome taip pat kaip ankstesniame recepte. Tik pabaigoje užbarstome pabarstukus ir saldainiukus.
7ac76adfc75112005e9f3786c0362d56

Foto šaltinis culinaryconcoctionsbypeabody.com

Karameliniai gimtadienio kukurūzų spragėsiai

Ingredientai:

 • Cukraus (200 g.)
 • Sviesto (70 g.)
 • Grietinėlės (150 ml)
 • Kukurūzų spragėsių 
 • Spalvotų pabarstukų

Gaminame: 

Išlydome puode cukrų kol paruduoja. Dalimis sudedame sviestą. Tuomet nuolat maišant supilkite grietinėlę. Gaunasi puiki karamelė. Apipilkite ja kukurūzų spragėsius, apibarstykite pabarstukais ar kitais šventiniais papuošimais. 
caramel-popcorn2_thumb Kukurūzų spragėsių apversti popsiukai

Ingredientai:

 • Cukraus (200 g.)
 • Sviesto (70 g.)
 • Grietinėlės (150 ml)
 • Kukurūzų spragėsių 
 • Spalvotų pabarstukų
 • 100 g. juodo šokolado
 

Gaminame: 

Išlydome puode cukrų kol paruduoja. Dalimis sudedame sviestą. Tuomet nuolat maišant supilkite grietinėlę. Gaunasi puiki karamelė. Apipilkite ja kukurūzų spragėsius, apipilkite ištirpintu šokoladu ir apibarstykite pabarstukais.  
 

Kukurūzų spragėsių zefyrinis skonis76d52fcb162db3219a6aa4be314a1473

Ingredientai:

2 pakeliai kukurūzų spragėsių (spraginti mikrobangų krosnelėje)  50 g. sviesto,  1 didelis pakelis zefyrų ("Marshmallows"),

Gaminame:

Įdedame kukurūzus į krosnelę ir palaukiame kol jie išspragės. Kai taip įvyks, pasiruoškite puodą. Į jį įdėkite sviestą ir kaitinkite, įdėkite zefyrus. Intensyviai maišykite puode ir laukite kol ištirps. Apliekite šia mase spragėsius ir išmaišykite. Į kepimo skardą įtieskite kepimo popierių ir paspausdami sudėkite šią masę. Palaukite, kol pyragas sustings ir supjaustykite į vienodo dydžio gabaliukus. Tai puikus saldumynas vaikams! Jie mielai ragaus ir prašys pakartoti.   

2 komentarai

 1. dominic

  I just want to say I am all new to blogging and site-building and definitely loved this web site. More than likely I’m going to bookmark your site . You amazingly have remarkable articles and reviews. Regards for sharing with us your web page.

 2. admin

  Kukuruzų spragėsius galima suberti į kibirėlius ar kitus vaiko žaislus. Tuomet bus ypač smagu!