Lengvi sausainių receptai vaikams

Ieškote sausainių recepto, kuris nustebintų vaikus per jų gimtadienį ar kitą šventę? Tai puikus receptas, beje lengvai pagaminamas. Iš porcijos išeina visa krūva sausainių! Sausainių paskirtis vaiko šventėje- turi skaniai kvepėti, būti linksmos išvaizdos ir aišku turi būti labai skanūs. Vaikai visų pirma atkreips dėmesį į sausainių išvaizdą ir pasirinks spalvingos ir žaismingos išvaizdos gaminius. Iškepkite štai tokius mielus sausainius vaikams. Jie puikiai atstos keksiukus ar kitus skanumynus. Juos galima gaminti kartu su vaiku. Leiskite jam formele išspausti sausainius arba įdėti riešutą į glėbį.

Sausainių receptas "Meškutis"

INGREDIENTAI:

 • 200 g sviesto arba margarino kepiniams (jokių tepių riebalų mišinių!)
 • ~ 340 g miltų
 • 1/2 arb. šaukštelio druskos
 • 2 kiaušinių tryniai
 • 150 g cukraus pudros
 • šaukštelis vanilinio cukraus
 • Migdolų 150g.
 • sausainiu-receptas-vaikams
sausainiu-receptas-vaikams

GAMINAME:

Šaltą sviestą sutarkuokite stambia tarka. Kiaušinius lengvai paplakite su šluotele. Trečdalį miltų išsijokite ant minkymo lentos. Padarykite centre skylę ir į ją supilkite kiaušinių plakinį ir tarkuotą sviestą. Suberkite cukraus pudrą, druską, vanilinį cukrų. Viską išminkykite iki vientisos masės. Jokiu būdu neperminkykite jos! Atšaldykite tešlą šaldytuve apie 30 minučių. Plonai iškočiokite tešlą. Meškučio formele išpjaukite sausainius. Patepkite kiaušinio plakiniu ir įdėkite į centrą migdolų riešutą. Meškučio letenėles užlenkite taip, kad apglėbtų riešutą. Skanaus! Tai puikus sausainių receptas vaikams!
 

Sausainių receptas " Po vandeniu temai"

Sausainiai yra puikus saldumynas vaikams gimtadienio ar kitos šventės metu. Receptas yra  paprastas ir lengvas.  Jų gaminimo procesas gali būti labai smagus užsiėmimas vaikams. Galite leisti jiems išspausti sausainius arba papuošti cukriniais pabarstukais.  Pasidarykite jų daugiau, nes norės paragauti ne tik vaikai. 
Vandens tema vaiko gimtadieniui

Foto šaltinis dinneratthezoo.com

JUMS REIKĖS:

miltų 25o g.,  kiaušiniai 1 vnt.,  cukraus pudra 50 g.,  vanilės esecijos keli lašai,

PAPUOŠIMUI:

100 g. balto šokolado,  50 g. cukraus,  keli lašai vandens, 

KEPAME:

Sviestą išsukite su cukraus pudra ir vanilės esencija. Įmuškite kiaušinį. Gerai išmaišykite ir įsijokite miltus. Minkykite kuo mažiau, tuomet gausis geresni sausainiai.  Atšaldykite tešlą apie 30 minučių šaldytuve. Plonai iškočiokite ir žvaigždutės formele išspauskite sausainius. Įtieskite kepimo popierių į skardą ir sudėkite sausainius. Kepkite kol lengvai parus. Neleiskite per daug parusti sausainio kraštams.    Glaistui baltą šokoladą ištirpinkite ir juo aptepkite atvėsusius sausainius. Apibarstykite spalvotu cukrumi. Jį lengvai padarysite taip: į stiklainį supilkite cukrų ir kelis lašus valgomųjų dažų bei pora lašų vandens. Užsukite ir supurtykite viską. Štai gavosi puikūs pabarstukai!  Vaikai dievina iuos sausainius. Išbandykite šį receptą!
 

Sviestiniai sausainiai vaikams su ruduoju cukrumi

159

Sausainiai vaikams, Foto šaltinis chewoutloud.com

Ingredientai: 

300 g kvietinių miltų  200 g sviesto; 100 g rudojo cukraus, 1 kiaušiniai; 1 a.š. vanilinio cukraus;

Gaminame: 

Sviestą suminkštinkite ir išplakite su ruduoju cukrumi ir vaniliniu cukrumi. Plakite iki kol nesijaus cukraus grūdelių. Įplakite 3/4 kiaušinių plakinio. Likusį pasilikite sausainių aptepimui. Šiek tiek paplakus įmaišykite miltus. Išminkykite rankomis iki vientisos tešlos.  Plonai iškočiokite ir formelėmis išspauskite sausainius. Visą sausainių procesą galite atlikti kartu su vaiku, jam tai bus puiki pramoga. Sausainius aptepkite kiaušinių plakiniu ir apibarstykite spalvotais pabarstukais. Kepkite apie 12 minučių 180-200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje.  Tai puikus receptas vaikams! Skanaus !
 
159

Sausainių receptas vaikams, Foto šaltinis daintysquid.blogspot.com

Sausainių receptas vaikams " Apuokas"

Ingredientai: 

300 g kvietinių miltų  200 g sviesto; 100 g  cukraus, 1 kiaušinis; 1 a.š. vanilinio cukraus;

Papuošimui: 

Sauja migdolų riešutų,  Sauja šokoladinių žirniukų (akims),   

Gaminame: 

Sviestą suminkštinkite ir išplakite su  cukrumi ir vaniliniu cukrumi. Plakite iki kol nesijaus cukraus grūdelių. Likusį pasilikite sausainių aptepimui. Šiek tiek paplakus įmaišykite miltus. Išminkykite rankomis iki vientisos tešlos.  Plonai iškočiokite ir formelėmis išspauskite stikline apvalius sausainius. Sausainius aptepkite kiaušinių plakiniu. Su konditeriniu apvaliu antgaliu išspauskite iš likusios tešlos tuščiavidurius žiedelius, uždėkite ant sausainio akių vietoje ir  įkiškite po šokoladinį rutuliuką, o tarp jų migdolą. Tai bus pelėdos nosis. Kepkite apie 12 minučių, 180-190 laipsnių temperatūroje.  Skanaus! Šie sausainiai labai patiks vaikučiams!
 

Sausainių receptas " Blizgantys  sausainiai vaikams"

sausainiu-receptas-vaikams

Sausainiu-receptas, Foto pagal myownlabels.com

Tai puikus receptas! Siūlome išmėginti. Liksite nustebinti sausainių gražumu ir kepimo lengvumo. Nėra nieko sudėtingo. Jei laukiate vaiko gimtadienio, toks receptas ypač tinka. Nustebsite ne tik save, bet ir visus svečius. 

Ingredientai: 

100 g. aukštos kokybės sviesto,  50 g. sijotos cukraus pudros,  140 g. sijotų aukštos kokybės miltų,  Keli lašai vanilės esencijos,  sauja spalvotų vaisinių skonių  karamelės saldainių,   

Gaminame: 

Sviestą ištriname su cukraus pudra ir vanilės esencija. Sudėti sijotus miltus ir išminkyti iki kočiojamos masės. Padėkite tešlą į šaldytuvą ir atšaldykite. Tai užtruks maždaug pusvalandį. Plonai iškočiokite tešlą. Sausainių formele išspauskite sausainius. Jų viduje išspauskite mažesnius sausainius. Pirmame sausainyje liks skylė. Perdėkite sausainius su skyle į paruoštą skardą. Įdėkite maždaug trečdalį karamelės. Ir kepkite 190 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Apie 10-18 minučių, kol lengvai pagels. Neperkepkite, nes perdegs karamelė. Iškepus išimkite iš orkaitės. Atvėsinkite ir tik tada atsargiai nuimkite  sausainius. 
   

Sausainių receptas vaikams "Ežiukai"

Sausainiu-receptas-vaikams

Sausainių receptas vaikams " Ežiukai", Šaltinis thelittlespork.com

Ingredientai: 

2 kiaušiniai, 140g cukraus, 90g medaus , 100g kepinių margarino,  2 a.š. gesintos sodos, apie 450g miltų, 

Papuošimui: 

150 g. pieniško šokolado, sauja kepintų, kapotų, lazdyno riešutų, 200 vanilinių vaflių,  

Gaminame: 

Medų, cukrų, margariną ištirpinti puode ir atvėsinti. Kiaušinius išplakti ir supilti atvėsintą medaus masę ir gesintą sodą. Išmaišykite. Įsijokite miltus. Išminkykite. Suformuokite graikinio riešuto dydžio kamuoliuką ir vieną kraštą patęskite nykščiu ir smiliumi. Padarykite ežiuko nedidelę nosytę. Kepkite įkaitintoje 190 laipsnių orkaitėje apie 20 minučių.  Kai gražiai parus, išimkite ir atvėsinkite.  Papuošimui sumalkite vafliukus ir sumaišykite su kapotais lazdyno riešutais. Šokoladą ištirpinkite. Tuomet merkite buką galą į šokoladą ir apvoliokite riešutų ir vaflių trupinukuose. Į konditerinį maišelį įsipilkite šiek tiek šokolado (apie 1 valg. šaukštą) ir padarykite ežiukams akis, nosį ir lūpas.  Tai puikūs sausainiai! Receptas nesudėtingas, tikrai verta išbandyti. O vaikams tikrai patiks!
 
sausainiu-receptas-vaikams

Cinamoniniai sausainiai, Foto šaltinis mamamiss.com

Cinamoniniai sausainiai vaiko gimtadieniui  su migdolais

  190 g minkšto sviesto 100 g cukraus geras žiupsnis druskos 230 g kvietinių miltų 2  kiaušinių tryniai

Papuošimui:

50 g. migdolų plokštelių, 1 arbatinis šaukštelis cinamono, 1,5 valg. šaukšto cukraus, 1 kiaušinis,

Gaminame:

Sviestą suminkštinkite ir išplakite su  cukrumi.  Plakite iki kol nesijaus cukraus grūdelių. Supilkite kiaušinių trynius ir dar šiek tiek paplakite. Likusį kiaušinį pasilikite sausainių aptepimui.  Įsijokite miltus. Išminkykite rankomis iki vientisos tešlos.  Plonai iškočiokite ir formelėmis išspauskite stikline apvalius sausainius. Sausainius aptepkite kiaušinių plakiniu apibarstykite cinamono ir cukraus mišiniu . Ant viršaus įspauskite migdolų plokšteles. Kepkite įkaitintoje 160 laipsnių orkaitėje apie 6-8 minutes,kol gražiai pagels. 


Sausainių receptas vaikams " Drugelis"

Sausainiu receptas vaikams

Ingredientai: 

 • 250 g. sviesto ar  margarino
 • 3/4 – 1 stiklinės cukraus
 • 1 a. šaukštelio vanilinio cukraus
 • 2 kiaušinių
 • 3 stiklinių miltų
 • 1/2 a. šaukštelio kepimo miltelių
 • nudažyto valg. dažais cukraus apibarstymui
 • 100 g. balto šokolado
 • Sauja guminukų siūlo formos (ūsams ir pilvukui)

Gaminame: 

Sviestą suminkštinkite ir  įberkite  cukrų, vanilinį cukrų, viską išmaišykite. Imuškite kiaušinius, išsukite  iki vientisos masės, įberkite persijotus miltus sumaišytus su kepimo milteliais. Viską gerai išminkyti.  Miltų gali prireikti šiek tiek daugiau, priklauso nuo masės drėgnumo (sviesto ar margarino, kiaušinių dydžių). Rekomenduojama  trumpam tešlą įdėti į šaldytuvą, tuomet sausainiai bus trapesni. Drugelio formai suformuoti panaudokite širdelės sausainių formą. Išspauskite dvi širdeles ir jas sudėkite smailais galais į vidų, taip kad gautųsi drugelis. Centre šiek tiek paspauskite, kad suliptų.  Kepti 10-12 min. 180-200 °C įkaitintoje orkaitėje iki šviesiai gelsvo atspalvio. Kai iškeps, išimkite sausainius ir atvėsinkite. Pasiruoškite glaistą: šokoladą ištirpinkite ir įdėkite 1 šaukštą kambario temperatūros sviesto. Masę gerai išsukite ir į ją merkite vieną pusę sausainio ir gausiai apibarstykite spalvotu cukrumi.