Kur švęsti vaiko gimtadienį?

Ieškote kur švęsti vaiko gimtadienį ? Nežinote, ką pasirinkti: žaidimo kambarį, pramogų parką , aktyvias pramogas, vandens pramogų parką ar švęsti kūrybinėje erdvėje, maisto ruošimo, ar degustavimo vakarėlyje?  O gal verčiau- suruošti gimtadienio šventę namuose?   Tuomet reikia atlikti keletą dalykų, kurie leis suprasti, ko jūs tikitės iš šventės. O išsirinkti gana keblu jei nežinai, kelių taisyklių. Pirmiausia reikia įvertinti savo galimybes ir vaiko norus, kurie kartais prasilenkia su realybe. Paprastesnis žaidimo kambarys gali vaiko šventei tikti kuo puikiausiai, nei tas, kuris kainuoja kelis kartus brangiau. kur svesti vaiko gimtadieni

Taisyklės, kaip teisingai išsirinkti gimtadienio šventės vietą:

1. Vaiko amžius

Atkreipkite dėmesio, koks yra vaiko amžius. Pirmajam vaiko gimtadieniui, verčiau pasirinkite ramias vietas: žaidimo kambarius pritaikytus tokio amžiaus vaikams, jaukūs savi namai ar išnuomota rami sodyba.  Mažyliui gimtadienio šventė bus ir taip pilna įspūdžių, todėl pasirūpinkite, kad šventės vieta jam nesukeltų dar didesnio streso ir nuovargio.  Didesniems vaikams nuo 3 iki 7 metų puikiai tinka žaidimo kambariai, kuriuose yra sudėtingesnių žaidimų. Nepamirškite, vaikus puikiai užima teminiai herojai. Aktyviems vaikams puikiai tinka aktyvias pramogas siūlantys parkai: batutų parkas, laipiojimo uolomis parkas, teminiai gimtadieniai su personažais. Ramesniems vaikams galite parinkti kūrybines paslaugas teikiančias erdves. 

2. Svečių skaičius

Gimtadienio šventės vietai parinkti yra labai svarbu svečių skaičius. Jei planuojate kviesti mažiau nei 6 vaikus, gerai pagalvokite, ar ne geriau gimtadienį atšvęsti namuose, jaukioje aplinkoje, kurioje jūs kuo puikiausiai tilpsite.  Jei norite užsakyti žaidimo kambarį, pramogų ar linksmybių parką ar kitą žaidimų erdvę, planuokite ne mažesnį nei 10 vaikų skaičių. Didesnėje patalpoje, reikia ir daugiau draugų ir žaidimų. 

3. Šventės vietai skirtas biudžetas

Pagalvokite, kiek galite išleisti vaiko gimtadienio šventės vietos nuomai. Pagal tai ir reikia orientuotis, renkantis žaidimo kambarius ar kitas vaikams pramogas teikiančias erdves. Kainą galite sužinoti internetinėje naršyklėje spragtelėję " žaidimo kambarių kaina Vilniuje, pramogų parko nuoma Vilniuje"  ir t.t. 

4. Vaiko pageidavimai šventės vietai

Vieni vaikai mėgsta teminius herojus, o kiti mieliau žaidžia tarpusavyje. Todėl leiskite savo vaikui išsakyti, kur jis nori atšvęsti vaiko gimtadienį. 

5. Gimtadienio vieta turi tikti ir jubiliatui ir jo svečiams

Jei švęsite žaidimų kambaryje ar pramogų parke, jūs turite pasirūpinti, kad susirinkę šventės svečiai būtų panašaus amžiaus. Kitu atveju bus sunku sukontroliuoti žymiai mažesnių vaikų saugumą. Vietos kur bus švenčiamas vaiko gimtadienis ar kita šventė, turi būti pritaikytos pagal vaiko amžių. Dideliuose miestuose: Vilnius, Kaunas,Klaipėda yra ypač gausus pasirinkimas vietų, kuriose galima šauniai ir linksmai atšvęsti. Pramogų parkai: aktyvios pramogos, batutų parkai, vandens parkai, nuotykių parkai suteikia galimybę aktyviai ir turiningai atšvęsti vaiko gimtadienį.  Pramogų ir žaidimų erdvėse rasite pramogas vaikams suskirstytas pagal amžių. Čia galima atšvęsti vaiko gimtadienį ir jame ras ką veikti nuo mažiausio vienų metų vaiko iki didesnių šventės dalyvių.  Tai kur švęsti vaiko gimtadienį, kai pasirinkimas toks didelis, ypač dideliuose miestuose, tokiuose, kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda? Visų pirma rekomenduoju susisėsti su vaiku ir aptarti, ko jis tikisi iš šio gimtadienio? Dažnai vaikai išsako savo pageidavimus, išskyrus, kai vaikai dar nemoka kalbėti. Nuspręskite, kur švęsite. Ar namuose, ar žaidimų kambaryje, ar kavinėje, o gal gamtoje? Jei nusprendėte švęsti ne namuose. Galite ir internetu peržvelgti vaiko gimtadienio paslaugų pasiūlą. Tiesiog įveskite į paieškos laukelį: vaiko gimtadienis, kur švęsti vaiko gimtadienį, vaiko gimtadienis Vilniuje ir panašiai. Spragtelėsite ir greitai pamatysite daug pasirinkimo galimybių.

GALITE VAIKO GIMTADIENĮ ŠVĘSTI:

1. Žaidimų kambariuose su personažu ar be jo, 2. Kavinėse ar picerijose, 3. Kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose organizuojami vaiko gimtadieniai menų ir rankdarbių temomis, 4. Kulinarinės kelionės gimtadieniai, kurių metu galite ne tik atšvęsti, bet ir išmokti, 5. Vaikų teatre, 6. Šou su lazeriais, 7. Sporto ir mokslo  temomis organizuojami vaikų gimtadieniai, 8. Maisto degustacijos vakarėlis, 9. Tapybos vakarėliai, 10.Vandens pramogų parke, 11.Gyvūnėlių parodos gimtadienio metu, Galima vardinti be galo, o  sąrašas tik ilgės. Sprendimas, kur švęsti vaiko gimtadienį ar kitą šventę, priklauso nuo tėvelių ir vaiko pasirinkimo.