Kur švęsti gimtadienį Vilniuje?

Ieškote kur švęsti vaiko gimtadienį Vilniuje? Nežinote, ką pasirinkti: žaidimo kambarį, pramogų parką su teminiais herojais, o gal verčiau- vaikams sukurtas pramogų erdves?   Tuomet reikės atlikti keletą dalykų, kurie leis suprasti, ko jūs tikitės iš šventės. Vilnius- didelis miestas su dar gausesniu pramogų pasiūlymu. O išsirinkti gana keblu jei nežinai, kelių taisyklių. Pirmiausia reikia įvertinti savo galimybes ir vaiko norus, kurie kartais prasilenkia su realybe. Paprastesnis žaidimo kambarys gali vaiko šventei tikti kuo puikiausiai, nei tas, kuris kainuoja kelis kartus brangiau. 

Taisyklės, kaip teisingai išsirinkti gimtadienio šventės vietą:konkursas-vaikams-temine-atributika

1. Vaiko amžius

Atkreipkite dėmesio, koks yra vaiko amžius. Pirmajam vaiko gimtadieniui, verčiau pasirinkite ramias vietas: žaidimo kambarius pritaikytus tokio amžiaus vaikams, jaukūs savi namai ar išnuomota rami sodyba.  Mažyliui gimtadienio šventė bus ir taip pilna įspūdžių, todėl pasirūpinkite, kad šventės vieta jam nesukeltų dar didesnio streso ir nuovargio.  Didesniems vaikams nuo 3 iki 7 metų puikiai tinka žaidimo kambariai, kuriuose yra sudėtingesnių žaidimų. Nepamirškite, vaikus puikiai užima teminiai herojai. Aktyviems vaikams puikiai tinka aktyvias pramogas siūlantys parkai: batutų parkas, laipiojimo uolomis parkas, teminiai gimtadieniai su personažais. Ramesniems vaikams galite parinkti kūrybines paslaugas teikiančias erdves. 

2. Svečių skaičius

Gimtadienio šventės vietai parinkti yra labai svarbu svečių skaičius. Jei planuojate kviesti mažiau nei 6 vaikus, gerai pagalvokite, ar ne geriau gimtadienį atšvęsti namuose, jaukioje aplinkoje, kurioje jūs kuo puikiausiai tilpsite.  Jei norite užsakyti žaidimo kambarį, pramogų ar linksmybių parką ar kitą žaidimų erdvę, planuokite ne mažesnį nei 10 vaikų skaičių. Didesnėje patalpoje, reikia ir daugiau draugų ir žaidimų. 

3. Šventės vietai skirtas biudžetas

Pagalvokite, kiek galite išleisti vaiko gimtadienio šventės vietos nuomai. Pagal tai ir reikia orientuotis, renkantis žaidimo kambarius ar kitas vaikams pramogas teikiančias erdves. Kainą galite sužinoti internetinėje naršyklėje spragtelėję " žaidimo kambarių kaina Vilniuje, pramogų parko nuoma Vilniuje"  ir t.t.   

Komentarai yra išjungti.