Kokie receptai tinka vaiko šventei?

Vaiko gimtadienis ar kita jo šventė yra ypatinga savo laukimu. Tai šventė, kurios vaikai itin laukia. Šią dieną reikia mokėti sutikti ir ją linksmai atšvęsti. Dažnai gaunu maisto puošimo  klausimu kitų mamų žinutes. Jose daug pasimetimo dėl vaiko šventės suplanavimo. Kai kurios mamos dažnai man rašo :
"Kaip paprastai galiu papuošti maistą? Kokius papuošimus naudoti salotoms? Kaip papuošti sumuštinius? Kaip? "
Vaiko gimtadienis ir jo vaišių stalo papuošimas yra labai svarbus. Nepraleiskite to pro akis! Vaiko šventei neužtenka užsakyti picą ir nupirkti tortą. Vaikams reikia tos vaikiškos spalvų gausos, kuri turi matytis ir ant maisto. Keli patarimai, kaip lengvai papuošti vaiko vaišių stalą: Pasinaudokite internetu ir susiraskite maisto puošimo pavyzdžius. Tokios informacijos gausu ir šiame tinklapyje. Pavyzdžio pasitelkimas į pagalbą sutrumpins jūsų pasiruošimo laiką. Fotografija su puošimo elementai prieš akis ir pirmyn puoškite vaiko maistą! Kitas būdas, kuris palengvina maisto puošimą yra kai kurių detalių pasiruošimas iš anksto.  Jei pasidarysite maisto papuošimus, kurie nepraras savo išvaizdos iki šventės, tada tereikės juos uždėti ir taip sutaupysite laiko. Jei vaiko gimtadieniai jums yra nauja sritis, tuomet imkitės tik lengviausių maisto papuošimų. Sudėtingesnius atidėkite kitam gimtadieniui. Puoškite vaiko stalą gimtadieniu atributika, o maistą patiekite išvaizdžiuose induose su vaikiškais motyvais. Tai pralinksmins vaikus.

Galioja trys taisyklės, kurios itin pravers, kai rinksitės vaiko šventės maistą:

1. Taisyklė: Pasirinkite sveikus produktus, tokius kaip ekologiškos daržovės, mėsa. Tai užtikrins vaiko sveikatą. 2. Taisyklė: Vaiko šventės receptai turi būti lengvai pagaminami. Rinkitės tik tuos receptus, pagal kuriuos pagaminsite be rūpesčių. Tai apsaugos jus nuo streso. 3. Taisyklė: Spalvingas ir žaismingas maistas. Sakykite "Ne" įprastiems kotletams. Vaikai dievina žaismingumą ir spalvų derinius maiste. Vaiko šventei tinka receptai, kurie neapsunkins jūsų, padarys šventėje įspūdį ir aišku lengvai pagaminami.

Komentarai yra išjungti.