Kokie receptai itin tinka vaiko gimtadieniui?

Snickers_Cupcakes2

Foto šaltinis lifeloveandsugar.com

Vaiko gimtadienis ateina taip greitai, kad net nustembi. Su kiekvienu vaiko gimtadieniu, suprantame vieną dalyką: laikas bėga nesustodamas, o mes liekame tokie pat tėvai. Tokie pat, kokie buvome pažinties dieną. 
-Mama, kokį man išsirinkti tortą?
Dažnai nustojame galvoti apie save ir laiką, kai išgirstame šį klausimą. Laikas ruoštis vaiko gimtadieniui. Šventė jau ant nosies, o darbų daug. 

KAI RINKSITĖS RECEPTUS VAIKO GIMTADIENIUI, ŠTAI JUMS KELIOS TAISYKLĖS:

1. VAIKO ALERGIJA IR MAISTAS

Receptus rinkitės pagal savo vaiko skonio receptorius, bet būkite atidi, pagalvokite ir apie galimas alergijas. Ypač atkreipkite dėmesį, jei šventėje bus vaisių. Jei vaikas yra alergiškas ir suvalgys netinkamo maisto, šventė gali baigtis liūdnai. Pasiklausinėkite tėvų, kurių vaikai dalyvaus gimtadienyje, ar galite jiems paruošti bet kokį maistą. 

2. ŠVENTĖS PINIGŲ BIUDŽETAS

Pagalvokite, kiek pinigų galite išleisti ant maisto, dekoracijų, papuošimų ir kitų reikalų.  1. Parsisiųskite gimtadienio planą. Jį gausite atsiuntę mums užklausą. Tai yra puikus kontrolinis planas, kuriame galite susirašyti savo šventės informaciją ir detaliai apgalvoti kiekvieną šventės dalį. Šis planas padės jums be vargo apsvarstyti svarbiausius vaiko gimtadienio aspektus. Taip pat gausite antrą  planą, kuriame rasite   maisto ir gėrimų, stalo dekoravimo, pasirinktos gimtadienio temos idėjas, saldumynų ir maisto idėjas ir kitus su vaiko švente susijusius būtinus dalykus. Visa tai parsisiųsite nemokamai užpildę nurodytas grafas  pateiktoje nuorodoje.  Tai sutrumpins jūsų šventės planavimo laiką ir aišku suteiks daug informacijos, kurią galėsite panaudoti vaiko gimtadienio šventės kūrimo procese. 

3. VAIKO GIMTADIENIO RECEPTŲ PAIEŠKA INTERNETE AR KITUOSE ŠALTINIUOSE

Rekomenduojame nepasilikti receptų paieškos paskutinei dienai. Taip tikrai nedarykite. Geriausia receptus susirasti patikimuose šaltiniuose, kurie specializuojasi tik toje srityje. Tuomet gausite gausesnį receptų vaiko gimtadieniui pasirinkimą. 

4. GIMTADIENIO RECEPTŲ IŠRINKIMAS

Išsirinkite receptus, kurie atitinka jūsų biudžetą. Sakykim, rinkitės tuos, kuriuos galėsite pagaminti. Dažnai receptai pateikiami su daugeliu ingredientų. Tam, kad pagamintumėte kepsnį, reikia susipirkti pusė parduotuvės lentynos. Nedarykite to! Pasirinkite lengvus receptus, kurie nereikalauja daug produktų. 

5. RECEPTAI IR PRIESKONIAI

Vaikams rinkitės neaštrius prieskonius ir jų dėkite labai mažai. Saldžių esensijų kepiniams taip pat sunaudokite mažai arba kvapus keiskite natūraliais produktais. Tokiais, kaip citrinos žievelė, apelsino ir kt.  Straipsnio autorė Lina Latvaitienė

1 komentaras

  1. Jurga

    prisipazinsiu vakar visa vakara skaiciau jusu straipsnius ir negalejau atsitraukti, labai idomus blogas, ir toks issiskiriantis, ir patogus skaityti