Ko nepastebite, kai ieškote, kur švęsti gimtadienį? | šventės vieta

Šventės planavimas kaip 2 x 2

Kur švęsti vaiko gimtadienį ar kitą šventę? Kur vaikas jaučiasi gerai ir jaukiai? Vaiko šventės planavimas ir organizavimas tėveliams yra ypatinga užduotis.  Atributika šventei, dekoracijos, balionai ar indai šventiniam stalui - pirkiniai, kurie papuošia vietą ir suteikia geras emocijas visiems šventės dalyviams. O kad gimtadienio stalas būtų gražus turi įtakos pasirinkta šventei  vieta. Šventės vieta vaikams turi būti ne tik pritaikyta būtent jiems: spalvinga ir graži, bet ir su pakankamu žaislų ar pramogų pasirinkimu. Be to, ji - pritaikyta ir mažyliams, o žaidimų erdvės suskirstytos zonomis. Lietuvoje yra pakankamas kiekis žaidimų kambarių, erdvių, o pasiūlymų, kur švęsti vaiko gimtadienį- pakanka.  Perskaitykite patarimus, kurių dėka palengvinsite šventės organizavimą. Tačiau visada yra smagu išbandyti naujas pramogas, kurias lydi ne spalvingas šventinis vaiko stalas, bet ir įvairiaspalvė ir žadinanti vaikų smalsumą gimtadienio atributika: dekoracijos, balionai, vėliavėlės, lipdukai, vardo atributika, vienkartiniai indai ar staltiesės.

Gimtadieniui atributika vaikams, dekoracijos, idėjos vaiko gimtadieniui.

Vaiko gimtadieniui vieta gali būti: 

 • žaidimo kambariai,
 • pramogų parkas,
 • kūrybinės erdvės,
 • amatų užsiėmimai,
 • vandens pramogų parkai,
 • kavinės,
 • muziejai,
 • teatrai,
 • kinas,
 • aktyvių pramogų parkai ar užsiėmimai.
Yra daug pasirinkimų, bet sprendimas gali būti tik vienas. Kaip išsirinkti? Jei pasirenkate teminį gimtadienį, tuomet šventės planavimo atžvilgiu situacija pasidaro dar rimtesnė .  Surasti visiems geriausią variantą yra ne taip ir lengva.

Ko nepastebite, kai ieškote kur švęsti gimtadienį? 

1. Šventės vietos pasirinkimas pagal amžių

Dažnai žaidimo kambariai nurodo, kad tinkamas vaiko amžius jų erdvėje yra iki 15 metų. To nepastebėsite, jei žiūrėsite foto galeriją internete. Kur kas paprasčiau išvengti tokio nesusipratimo, atvykti iš anksto ir patiems įvertinti aplinką. Nes realiai didesniems vaikams tik nedaugelis žaidimo erdvių gali pasiūlyti užsiėmimus ar žaidimus. Kartais verslo vykdymo žaidimo erdvės  nusidėvi ir būna šiek tiek net nemalonios. Todėl aplinką įvertinkite atvykę į patį žaidimo kambarį ar kitą šventės vietą.

2. Gimtadienio šventės vietos taisyklių sąrašas

Galima apsirikti, jei užsakant neperskaitysite žaidimo kambario ar pramogų vietos taisyklių. Kai kurios šventės vietos neleidžia įsinešti savo gėrimus ir maistą, o iš jų užsakomas maistas yra dvigubai brangesnis nei kavinėje. Todėl jei ieškote, kur švęsti vaiko gimtadienį, visada susipažinkite su šventės vietos vidaus taisyklėmis.

3. Naujai atsidarę žaidimo kambariai, pramogų parkai ar kitos vaikams skirtos erdvės

Dažnai tėvų pasirinkimą šventės vietai lemia:

 • nuomos kaina
 • geri atsiliepimai
 • teigiama nuomos patirtis tame žaidimų kambaryje

Tačiau jei jums aktualu akcijos ir mažesnės kainos, o nepastebite netoliese atsidariusios naujos šventės vietos vaikams, tai tikrai negerai. Kai įvyksta naujo žaidimo kambario, pramogų parko atsidarymas visada būna akcijos ir nuolaidos, tam kad pritrauktų lankytojus. Todėl jei jūsų vaiko gimtadienis ne už kalnų, pradėkite tyrinėti savo miestą. Gal rasite sau patrauklią naujai įkurtą vaikams vietą.

Akcijos socialiniame tinkle "Facebook" 

Prieš ruošiantis užsakyti šventės vietą vaiko šventei, panaršykite socialiniame tinkle Facebook. Ieškokite jums aktualių žaidimų kambarių akcijų ir nuolaidų. Žaidimo kambariai, pramogų parkai ar laisvalaikio erdvės, aktyvių pramogų organizatoriai dažnai skelbia akcijas Facebook socialiniame tinkle, kad pritrauktų naujus paskyros gerbėjus. Todėl nepraleiskite šios galimybės.     

Komentarai yra išjungti.