Kepykla, kuri daro stebuklus vaiko šventei

Naujiena! Čia galite patalpinti nuostabų reklaminį straipsnį apie savo gaminamus tortus ar teikiamas paslaugas.  

Visi žinome , kad  vaiko gimtadienio tortas yra labai smagi užduotis tėveliams? Kokį tortą parinkti vaiko pirmojo gimtadienio proga? Ar tortas gali būti vaisinis? O gal jį pakeisti kuo kitu?  Dažnai gaunu laiškus, kuriuose sulaukiu panašių klausimų. Tačiau nerimauti visai nereikia. Čia turėtų suveikti jūsų vidinė intuicija, kuri jums išrinks patį gražiausią tortą arba jo analogus.  Jei sugalvojote užsakyti tortą, jo ingredientai turi tikti visiems vaiko svečiams. Todėl prieš užsakydami tortą įsitikinkite, ar nebus alergiškų vaikų. Tokio amžiaus vaikučiai dažnai yra kamuojami alerginių susirgimų, tačiau jų tėvams pakaks priminti apie alergijos galimybes vienam ar kitam produktui. 
Ar galima duoti torto tokiam mažam vaikui?
Šis klausimas yra diskusijų klausimas, nes vieningos nuomonės tikriausiai nėra.
  • Sveikiausias pasirinkimas yra jūsų iškeptas tortas.
  • Jis gali būti nuo paprasto iki sudėtingiausio kepinio.
  • Tai gali būti paprastas biskvitinis pyragas su puošnia žvakute ant viršaus.
  • Arba tai gali būti tortas su kremo sluoksniais viduje ir įmantriais papuošimais. Darykite tai ką sugebate. Bet kuris pyragas ar tortas vaikui bus nuostabus. O nuotraukose jums visada dvelks namų jaukumu.
  • Naminio torto vaiko pirmojo gimtadienio proga paragauti tikrai reikia, nes jame bus natūralūs naminiai ir švieži produktai. Jei vaikas saldumynų yra ragavęs nedaug, tuomet duokite jam mažą gabalėlį ir neleiskite jam jo per daug suvalgyti. Kitu atveju galite neišvengti persivalgymo. 
  • Kepykla-kuri-daro-stebuklus

    Foto šaltinis cakesdecor.com

Ir paskutinis dalykas, kurį turite žinoti iš anksto: tai kepyklos gaminių kokybė. Visi norime šviežio ir nuostabaus torto savo vaiko gimtadieniui. Todėl jei žinote, kad draugų rekomenduota kepykla daro nuostabius tortus, skubėkite užsakyti laiku.

Komentarai yra išjungti.