Kaip suplanuoti teminį gimtadienį konkrečia tema? | Gimtadienio tema

Gimtadienio tema ir jos planavimo ypatumai

Gimtadienio planavimas prasideda nuo: plano, kvietimų, receptų vaikams paieškos, šventės vietos išrinkimo. Atributika šventei: puodeliai, dekoracijos, servetėlės, indai sukuria teminį stalo vaizdą. O kuo ypatingas teminis gimtadienis vaikams? Tokia šventė - džiaugsmingi įspūdžiai, juokas ir geri prisiminimai. Teminis gimtadienis, jo dekoracijos, papuošimai primena pasirinktą gimtadienio temą. Ypač svarbus yra pirmasis vaiko gimtadienis (1-asis), kuriam skiriama daug dėmesio.  Prisiminkite vaikystę: viską matėte ir vertinote pagal spalvas, emocijos liejosi laisvai ir buvo gera gyventi be rūpesčių. Vaikystė nukelia į gerus arba ne visai tokius prisiminimus. Vaiko gimtadienio šventė- galimybė iškilti geriems prisiminimas. Todėl planuokite šventes, gimtadienius ir tegul jie būna savotiško "retro"  stiliaus, teminiai, primenantys pasakas ar linksmus personažus. Pasitelkite fantaziją ir kurkite papildomas dekoracijas, papuošimus šventei. Patogu yra nusipirkti reikalingą atributiką norima gimtadienio tema ar užsakyti teminę: smeigtukus, vardo užrašus, plakatus ar korteles ir papuošti šventę. O visą likusią- padaryti patiems. 

undineles-gimtadieniui-indai

Atributika šventei turi priminti pasirinktą gimtadienio temą. Nuotrauka: gimtadienioprekes.lt

Kokias gimtadienio temas lengva planuoti?

  • Mergaitės gimtadienio temos: gėlių, princesės, šokėjos, pasakų personažo.
  • Berniuko gimtadienio temos: mašinų, žvėrelių, animacinių filmų. 

Gimtadienio tema vaiko šventei pradedama planuoti, kai yra žinomas tikslus svečių skaičius, šventės, data, šventės vieta. Kur švęsti vaiko gimtadienį, reikia nuspręsti dar prieš planuojant šventę. Gimtadienio temą galima išsirinkti, kai vaikas pareiškia norą tam tikrai temai. Planuokite atsakingai! Atlaidumas atsiskleis visu gražumu šventės metu. 

Suplanuokite  pirkinius, kurie turi gimtadienio temos motyvus: 

  • Atributika šventei: dekoracijos, balionai, teminiai indai, servetėlės, gėrimų puodeliai ir lėkštės. 
  • Gimtadienio tortas (tam tikra gimtadienio tema).
  • Žvakutė
  • Vaiko apranga
Išsirinkite vietą, kur švęsti vaiko gimtadienio šventę ir užsakykite. Pagal norimą temą galite užsakyti personažą, kuris su vaikais žais įvairius žaidimus. Derinkite aprangos detales: aprangą turi turėti panašius elementu su gimtadienio tema. 

Nuotrauka: gimtadienioprekes.lt

Structured Data, Review
Title: Kaip suplanuoti teminį gimtadienį konkrečia tema?
Reviewed by
Rating: 3.0
Summary:
Description: Gimtadienio temą galima suplanuoti lengvai ir nesunkiai. Tai sąlygoja keli veiksniai. Vaiko šventei ar gimtadieniui temą galima laisvai pasirinkti, todėl...

1 komentaras

  1. admin

    Gimtadienio temas rasite skiltyje ” Gimtadienio temos mergaitėms ar berniukams”. Gražių gimtadienio švenčių!