Kaip pasidaryti rožių kamuolį iš krepinio popieriaus? | Atributika šventei

Atributika šventei: rankos sukuria gražius darbelius

Esate išbandę rankų darbo dekoracijas? Teko jas daryti patiems ? Tuomet pasinerkite į krepinio popieriaus pasaulį, kuriame paprastas ir nebrangus popierius tampa šventės papuošimu. Atributika šventei: balionai, teminiai indai, staltiesės, dekoracijos įneša į vaiko gimtadienį teminio gimtadienio atspalvius. Princesės ar linksmo meškiuko tema- galimybė namuose sukurti šventei papuošimus, kurie dvelkia jūsų rankų šiluma. Reikia tiesiog pradėti!  Tačiau jei neturite laiko, galite  nusipirkti kokybiškas dekoracijas gimtadienio atributikos parduotuvėje.  Kaip šie puručiai šventei. Sukurtas namuose darbelis įneša geras emocijas visai šeimai ir šventės dalyviams. Taigi, pradėkite....geleroz4 atributika sventei atributika sventei gele

Kaip pasidaryti rožių kamuolį iš krepinio popieriaus? 

Iš pradžių susipažinkite su krepiniu popieriumi. Tai gležnas, bet tamprus, keistos tekstūros popierius. Jo pagrindinė paskirtis- dovanų pakavimas, meninių dekoracijų ar papuošimų gamyba. Su šiuo popieriumi dirbkite ramiai ir nedarykite jokių staigių sukimo ar tempimo judesių. Krepinis popierius- skirtas kruopštumo reikalaujantiems darbeliams! Atributika šventei gali būti įvairi: rankų darbo, serijinė, teminė. O rankų darbo atributika- mielesnė širdžiai!

Sukarpykite krepinį popierių  10 cm. juostelėmis, perlenkite išilgai ir susukite rožytes. Taip, kad užlenkta krepinio popieriaus pusė būtų viršuje. Rožes pritvirtinkite prie putplasčio kamuolio segiklio pagalba . Ir taip suformuokite didelį rožių kamuolį. Užpildykite kiekvieną laisvą tarpą. 

 

1 komentaras

  1. admin

    Gėlę galite apipuršti dažais arba dirbtiniu sniegu.