Kaip panaudoti stiklainius vaiko šventinio stalo puošimui?

Stiklainis ne tik uogienei? Tai puiki vaikų stalo dekoravimo idėja. Stiklainis- gali tapti jūsų vaiko šventinio stalo dailiu ir stilingu papuošimu. Tai ne tik lengvas, bet ir greitas stalo dekoravimas. Jei pritrūkote vaiko gimtadienio šventės ruošoje laiko, pasirinkite stalo papuošimui stiklainių idėją. Į juos galite įdėti saldainius, šokoladus, zefyriukus, grybukus, meduolius ar sausainius. Šventinis stalas su tokiais papuošimais nušvis spalvingais atspalviais ir jūs būsite patenkinti, tuo ką sukūrėte. 

Į stiklainius galite sudėti: 

Stiklainis vaiko gimtadienio stalui

Foto šaltinis http://masonjarcraftslove.com/

saldainius, šokoladus, zefyriukus, grybukus, meduolius,  sausainius, kramtomą guma,  ledinukus.  

Stiklainio puošimui jums pravers: 

dekoratyvinės juostelės,  spalvoti siūlai,  kaspinai,  dekoratyniai papuošimai: bitės, boružėlės, drugeliai, meškučiai ar kt.  Spalvotas audeklas   (įdėti į stiklainio dugną),  Spalvoti kamuoliukai (įdėti į stiklainio dugną).

Kaip panaudosite stiklainius vaiko šventiniam stalui galite puikiai sugalvoti ir jūs patys. Tereikia visa širdimi norėti sukurti gražią ir spalvingą šventę savo vaikui. Jūs žinote, ką reikškia būti vaiku: tai laikas kuomet akimis tyrinėjame pasaulį ir džiaugiamės viskuo, kas gražu. 

 

Komentarai yra išjungti.