Kaip padaryti gėrimų šiaudeliams dekoracijas? | Gėrimų šiaudeliai

Gėrimų šiaudeliai šventei gali atrodyti įspūdingai

Vaiko gimtadieniui galite pasiruošti daug ir įdomių papuošimų, dekoracijų, o atributika šventei: teminiai puodeliai, lėkštės, servetėlės, gėrimų šiaudeliai - ne tik reikalinga, bet jos įvairumo dėka- gimsta gražios idėjos vaišių stalui. Atributika šventei ir jos idėjos gali būti įvairios, kaip šioje el. parduotuvėje. O sukurtos dekoracijos atrodys gražiai.  Iš lėkščių galite pasidaryti temines dekoracijas: kiškiukus, meškiukus ar gėles. Tam panaudokite markerius, spalvotą popierių, dekoratyvines juosteles, siūlus ar klijus. Servetėlės suteikia vaiko gimtadienio stalui šventiškumo, todėl drąsiai pasinaudokite jų sulankstymo idėjomis. Kartu su vaiku išlankstytos gulbės, gėlės, servetėlės perrištos dailiomis juostelėmis  pavers šventę pasaka, kurioje jūsų vaikas- pagrindinis personažas. 

Gėrimų šiaudeliai šventei skirti ne tik tik atsigerti

gerimu siaudeliai sventei

Gėrimų šiaudeliai ir dekoracijos. Nuotrauka: print.krokotak.com

dekoracijos sventei

Išsirinkite kokybišką spalvotą popierių ar kartoną.

Nors atributika šventei gali būti įvairi ir ją nusipirkti yra paprasta, bet kur kas įdomiau yra savo rankomis padarytos dekoracijos, dailūs papuošimai. Papuošimus darykite iš kokybiško spalvoto popieriaus ar dvipusio kartono. Naudokite gerus klijus ir aštrias žirkles. Tvirtinkite ar puoškite dekoratyvinėmis juostelėmis. 

Gėrimų šiaudeliai gali būti:

 • Spalvoti gėrimų šiaudeliai,
 • Vienspalviai,
 • Įvairiai išsilankstantys gėrimų šiaudeliai,
 • Popieriniai teminiai,
 • Su įvairiais raštais ar ornamentais šiaudeliai, 
  zirkles2

  Žirklėmis iškirpkite norimą formą, padarykite skyles gėrimų šiaudeliui.

 • Įvairaus storio ir ilgio
  gerimu siaudeliams dekoracijos

  Išsirinkite popieriaus spalvą ir perkelkite ant jo ornamentą.

Norint pasidaryti dekoracijas, reikia atsispausdinti trafaretą, ornamentą, kurio dėka dekoracija bus reikiamos formos. Tokius trafaretus rasite internetinėse paieškose įvedę tinkamus žodžius: "gėrimų šiaudeliams dekoracijos ar kaip pasidaryti dekoracijas". Atsispausdinę ornamentą perkelkite ant spalvoto popieriaus, iškirpkite ir padarykite skyles: per kas perverkite šiaudelį.

Nuotrauka ir idėja su drugelių dekoracijomis: print.krokotak.com
   

Komentarai yra išjungti.