Kaip padaryti gėrimų puodeliams papuošimus?

Atributika šventei ir gėrimų puodelių dekoravimas

Vaiko gimtadienis- diena, kuri atneša geras emocijas visai šeimai. Kaip planavimo darbai atlikti, pats metas imtis dekoracijų gaminimo meno. Atributika šventei ir jos pasiūlymai Lietuvoje yra dideli ir įvairūs. Jūs galite pasirinkti teminius indus, dekoracijas, balionus ar gražias servetėles. Jie- palengvina gimtadienio stalo puošimo procesą ir atrodo dailiai. O gėrimų puodeliai šventėje yra būtini, nes vaikai ištrokšta ir prašo atsigerti. Todėl turėkite pakankamas gėrimų vaiko gimtadienyje atsargas. Jei šventė vyksta vasarą atsargų turi būti dar daugiau. 

Gėrimų puodelius vaiko šventėje galima sudėlioti paprastai arba stilingai: derinti spalvas, derinti po tam tikrą skaičių kiekvienoje eilėje, įvairiai grupuoti. Juos galima papuošti šventinėmis dekoracijomis, servetėlėmis, gėrimų šiaudeliais. O ką įpilti į gėrimus rasite: gėrimų receptų skiltyje. 

Indus vaiko šventei, kaip ir kitą atributiką šventei, reikia sudėlioti nuoseklia tvarka. Gėrimų puodeliai su personažų atvaizdais puošia šventinį stalą, bet juos galima dekoruoti ir servetėlėmis. kaip pasidaryti gimadieniui 2

Kaip pasidaryti gėrimų puodelių papuošimus? 

  • Paimkite tvirtą servetėlę ir iškirpkite paveikslėlyje parodytas formas.
  • Paimkite ilgą iškirpto kaspino dalį ir padėkite ant pagrindo.
  • Trumpesnę iškirptą dalį sulenkite: užlenkite kraštus į vidų.
  • Dekoratyvine arba iškirpta juostele apjuoskite abu kaspinukus ir suriškite.

Štai jums ir papuošimas gėrimų puodeliams! Galite pasirinkti servetėlių įvairias spalvas, derinti jas prie puodelio ar staltiesės. Atributika šventei- leidžia ne tik nupirkti, bet iš paprastų pirkinių padaryti elegantiškus, stilingus ir dailius. 

kaip pasidaryti gimadieniui 1

Iškirpkite ir užlenkite kraštus ilgesniam kaspinui

kaspiniukas sventei2

Suformuotą kaspiną uždėkite ant likusio kaspino ir suveržkite juostele

1 komentaras

  1. admin

    Gėrimų puodelius galima dekoruoti pirktomis dekoracijomis, juostelėmis. Papuoštas puodelis- gražus vaišių stalas.