Ką galima padaryti vaikams iš meliono ir sumuštinių?

Receptas "Meliono ir sumuštinių ežiukas"

Vaikams patinka gražus ir spalvingas maistas. Kartais jie net nepažiūri į paprastus sumuštinius, bet kai jų akys pamato maistą primenantį pasakų ar filmukų herojus, mašinas ar kitus žaislus, tada vaikų rankytės siekia dar ir dar paragauti to gražaus maisto. Melionas yra puikus vaisius, kurį galima išradingai panaudoti vaiko gimtadienio šventėje. Galima jį pjaustyti ir patiekti taurėse ar daryti iš jo rutuliukus,  pjaustyti griežinėliais. O dar smagiau yra daryti teminį maistą vaikams. Smeigtukai puikiai laikosi melione ir yra patogu paimti tokius sumuštinius. Šiam receptui reikės: 
teminis maistas vaikams

Užkandžių ežiukas iš meliono, Fotografas Eugenijus Strioga (Kaunas)

 

Ingredientai: 

1/2 meliono,  1 skardinė juodų alyvuogių be kaulo,  200 g. raudonų mažų pomidoriukų,  200 g. plonai pjaustytos dešros,  100 g. fermentinio sūrio, lapas pekino kopūsto ar salotų,  sauja špinato lapų,  medinių dantų krapštukų,

Gaminame: 

Melioną perpjaukite pusiau ir išgramdykite sėklas. Dešros griežinėlį perlenkite pusiau, paskui dar kartą, tada praskleiskite ir į centrą įdėkite alyvuogę. Smeigtuku iš apačios persmeikite dešrą ir alyvuogę. Tada pritvirtinkite prie meliono. Taip smeikite visus likusius dešros griežinėlius nuo apačios link viršaus. Meliono priekyje, akių vietoje,  padarykite pora skylučių ir prismeikite alyvuoges. Nosį padarykite iš mocarelos sūrio rutuliuko. 

Komentarai yra išjungti.