Itin lengva: keksiukų papuošimai, per 5 minutes

Receptas " Keksiukų  papuošimai per 5 minutes"

Vaiko gimtadienio stalas yra nuostabi vieta, kurioje galime leisti fantazijai sukurti linksmą ir žaismingą aplinką.  Dažnai gaunu laiškus su tokiais klausimais: 
Ar man pavyks paruošti gimtadienio stalą? Gal geriau viską užsakyti? 
Pirmiausia, ką reikia mamai tvirtai nuspręsti, tai kokius desertus ar valgius ji gamins vaiko šventei. Jokiu būdu nepulkite gaminti visko ar daugumos! Tokiu atveju neišvengsite nuovargio ir streso. O to jums visai nereikia!  Gaminkite ne daugiau du valgius, o visa kita užsakykite. Pats nuostabiausias dalykas, kuriuo galite pradžiuginti vaiką yra naminiai saldumynai. Mamos iškeptą tortą prisimena turbūt kiekvienas vaikas. Tikriausiai toks prisiminimas vaikui užaugus primins jo vaikystę. Ir tai yra nuostabu! Keksiukai vaiko gimtadienio stalui taip pat yra puikus pasirinkimas, tuo labiau, kad juos galima lengvai papuošti.  Štai keletas keksiukų puošimo idėjų:  Receptas Keksiukai "Meškutis"

Ingredientai:

b3727d03eaac18aef033ec6a5339fab5

Foto šaltinis Flickr.com

Vaniliniams keksiukams:   
  • 130 g. minkšto sviesto,
  • 160 g. smulkaus cukraus,
  • 1 šaukštelis (5 ml.) vanilės ekstrakto,
  • 2 dideli kiaušiniai,
  • 200 g. miltų
  • 8 g. kepimo miltelių, 
  • 125 ml. pieno.
Papuošimams:  100 g. balto šokolado,  30 g. balto cukraus,  baltų saldainiukų nosytei ir ausims, šokoladinių žirniukų akims, liežuviui rausvas zefyras.

Gaminame:

Keksiukus kepame standartiškai. Kiaušinius išplakame su cukrumi ir vaniliniu cukrumi, įpilame išlydytą sviestą ir gerai išmaišome. Supilame pašildytą pieną. Į sijojame miltus ir kepimo miltelius. Išmaišome ir supilstome į paruoštas keksiukų servetėles skardoje.  Kepkite 190 laipsnių temperatūroje kol gražiai pagels. Apie 25 minutes. Atvėsinkite keksiukus. Merkite keksiuko viršūnę į tirpintą šokoladą ir tada  merkite į cukrų. Pridėkite akis, ausis ir liežuvį. Turi gautis linksmas meškutis. Skanaus!  
 

Šokoladiniai keksiukai "Gėlė" vaiko stalui

f88539c3e66a19efc9745050f7a8121d

Foto šaltinis domesticfits.com

Ingredientai :

Keksiukams:  Juodasis šokoladas – 1,5-2 plytelės; Sviestas – 125; Cukrus – 125 g. Kakava – 2 šaukštai; Miltai - 125 ; Kiaušiniai 2 vnt. Kepimo milteliai – 1 arbatinis šaukštelis. Druskos- mažas žiubsnelis, Papuošimui:  Keli ledinukai,  Sauja zefyrų (sukarpyti pusiau, kad gautųsi žiedlapis)   Gaminame: Kiaušinius išplakite su cukrumi, supilkite ištirpintą šiltą sviestą sumaišytą su kakavos milteliais, druską. Gerai išmaišykite. Sukapokite šokoladą į mažus gabaliukus. Įsijokite į masę miltus ir kepimo miltelius ir suberkite šokoladą. Išmaišykite išpilstykite į keksiukų servetėles. Kepkite 190 laipsnių temperatūroje apie 25- 30 minučių.  Atvėsinkite.  Sukarpykite zefyrus ir jų kraštus padeginkite prie ugnies, kad šiek tiek atitirptų ir priklijuokite tokius žiedlapius prie ledinuko. Gausis nuostabi gėlė :) 
 

Komentarai yra išjungti.