Indai vaiko šventei ir kokias dekoracijas galima iš jų pasidaryti? | Indai vaiko šventei

Indai vaiko šventei ir kokias dekoracijas galima iš jų  pasidaryti?

Vaiko gimtadienio šventė prasideda nuo jo planavimo. Indai vaiko šventei gali būti perkami bet kuriuo metu, bet ne vėliau priešpaskutinę šventės dieną.  Turite iš anksto suplanuoti visus pirkinius: lėkštes, puodelius, dekoracijas ar balionus. Gimtadienio plano sudarymo procese reikia išskirti ne tik pagrindines šventės dalis: svečių sąrašas, kvietimai ar  šventės vietos išrinkimas, bet ir patiems tėveliams prisidėti prie šventės vietos puošimo. O ypač smagu, jei galima papuošti gimtadienį savo rankomis sukurtomis dekoracijomis.  Indai vaiko šventei- gražu, stilinga ir patogu. Kiekvienai gimtadienio temai galima pasirinkti vis skirtingus puodelius, lėkštes ar kas kart kitą teminę atributiką. Indai šventei turi dar vieną naudingą savybę- iš jų galima pasidaryti temines dekoracijas. 

Indai vaiko šventei ir iš jų pagamintų dekoracijų idėjos gali būti:

laivelis

Indai vaiko šventei: gražu, stilinga, patogu. Nuotrauka: http://www.preschoolactivities.us/

  • Įvairių formų gyvūnėliai: katytės, šuniukai, liūtukai (iš lėkščių, puodelių)
  • Indai vaiko šventei visuomet pravers, kai ieškote originalių idėjų: juos galima  nudažyti, karpyti, klijuoti. Taip gimsta linksmi darbeliai.
  • Gėrimų puodeliai tinka šioms dekoracijoms: girliandoms, kabančioms dekoracijoms. 
  • Lėkštės vaiko šventei ar gimtadieniui galite  panaudoti gaminant bendras dekoracijos su balionais, priklijuojant popierines detales (ausis), pasitelkiant markerių pagalbą ir klijus. 
  • Iš šaukštelių galima pasidaryti: spalvingas lėkštės dekoracijas, jei kartu juos derinsite su gėlių, teminių personažų popierinėmis detalėmis. 

Komentarai yra išjungti.